X-Men: Days of Future Past (2014) poster

X-Men: Days of Future Past (2014)

Director
Country
USA
Runtime
132 minutes
Brook Süper kahramanlar ekibi X-Men, dünyayı bu büyük felaketin etkilerinden korumak üzere Wolverine'i zamanda yolculukla geçmişe gönderir ve bu vahim olayı engelleye çalışır. Amaç, dünyadaki tüm canlı türlerinin geleceğine yön veren önemli bir tarihi olayı engellemektir. Kahramanlarımız, gençlik günlerindeki halleriyle omuz omuza çarpışmak, hem geçmişte hem de günümüzde büyük bir mücadele vermek zorundadır.

Sezgii profile photo
Sezgii
Serinin son iki filmi efsane olmuş. Ard arda izleyince bağlantılar hiç kopmuyor zaten. Çok farklı bir kapıya çıkardılar finalde. Görsel olarak, geçmiş-gelecek bağlantısı olarak şahane buldum. ^^
2
2 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Yine çok iyi bir film olmuş. Hikaye ve akış olarak çok başarılı. Ayrıca eski ve yeni nesli birleştirip çok geniş ve iyi bir oyuncu kadrosuyla iyi iş çıkarmışlar. Wolverinesiz filmler nasıl olacak çok merak ediyorum çünkü çok özel bir karakter ve performans. Magneto da her filmde daha fazla hayranlığımı kazanıyor.
7
5 months ago
Brook profile photo
Brook
Kesinlikle serinin en iyi filmi. :) Her anlamda hem de. Geçmişle olan bağlantılar ve serinin önceki filmlerinden hiç kopmamış diyebiliriz. En ufak bir boşluk dahi bırakmamışlar konuda. Teknik anlamda da muhteşemdi. Seri olarak mutlaka izleyin hala izlemediyseniz. Art arda tekrar yapmak başka güzel bu arada :D
7
8 months ago
lews profile photo
lews
Herkesin dediği gibi serinin en iyi filmi , ilk 3 lemeyle arasında bazı kopukluklar olsada eski ve yeni karakterleri birarada çok güzel işlemiş.
1
9 months ago
untildawn profile photo
untildawn
Serinin açık ara en iyi filmi
0
12 months ago
arifcicek profile photo
arifcicek
Serinin en güzel filmi diyebiliriz. Ayrıca profesörün ve Erik'in gençlik halleri süperdi.
0
over 1 year ago
sabriayes profile photo
sabriayes
herkes solemis ama hakikaten serinin iyi filmi..
1
over 1 year ago
RubyOcean profile photo
RubyOcean
Serinin en iyi filmiydi gerçekten. Sıkıldığım bi sahne dahi yoktu. Her dakikası heyecanlıydı :))
2
almost 2 years ago
XnG88 profile photo
XnG88
tanrı marveli kutsasın :D
3
2 years ago
.SimS. profile photo
.SimS.
film beklediğimden daha güzeldi şaşırtıcı bir seri olarak başladı öyle gitmeye de dewam ediyor , özellikle filmin sonu çok şaşırtıcıydı . devamının da gelecek olmasına sevindim doğrusu :)
1
2 years ago
Semraykut78 profile photo
Semraykut78
.
0
2 years ago
bahmetp profile photo
bahmetp
Sentineller çok iyiydi hatta matrixtekilerden bile. hayran kaldım.
1
2 years ago
Deniz.c profile photo
Deniz.c
İzlediğim en sağlam X-men diyebilirim. Oyuncular yıldızlar karması hikaye zaten artık kült olmuş görsellikten de Marvel filmi olduğu belli. Tavsiye edilir
4
2 years ago
lumosmaximaa profile photo
lumosmaximaa
Daha ne kadar devam edebilir diyorum ama her filmin sonu diğer filmler için heyecanlanmama neden oluyor. Film müthişti. Hikaye çok iyi. Her ne kadar geçmişe dönüş olsa da insanın kafasında pek boşluk oluşmuyor. Zaten bir anda içine çekiyor. Bu kez filmden klasik bir marvel filmi olarak jenerikten sonra sahne beklemedim(ama izlemeye devam ettim). Ve yine sürpriz bir sahne.. Yine yeni yeniden devamını sabırsızlıkla bekliyorum.. :))
1
2 years ago
sevgi96nur profile photo
sevgi96nur
:D
0
over 2 years ago
AlpT.001 profile photo
AlpT.001
Serinin en iyi filmi.
0
over 2 years ago
Poker profile photo
Poker
Şu ana kadar yapılmış en iyi süper kahraman filmidir.Tüm karakter doğru olmuş.Kesinlikle gözünüzü kırpmadan izleyeceksiniz
0
over 2 years ago
Poker profile photo
Poker
Şu ana kadar yapılmış eni
0
over 2 years ago
Ovuzo profile photo
Ovuzo
Marvel evreni ne kadar geniş ve her bir karakteri ne kadar her proje için yeniden şekillendirilmeye müsaitse X Men de bundan nasipleniyor. İlk üçlemenin ardından gelen X Men: First Class ile seri en başa dönmüştü. Bu yeni filmin oyuncu kadrosu da eski yeni pek çok oyuncuyu barındırıyor ve insanlara mutantlar, mutantlarla mutantlar şeklindeki kombinasyonlarla bizleri bilim kurgu aksiyonunun evrenine davet ediyor.
0
over 2 years ago

Who liked X-Men: Days of Future Past

Who wishlisted X-Men: Days of Future Past

Shelves that Include X-Men: Days of Future Past

Interesting content shared about X-Men: Days of Future Past

^ Back to Top