X-Men: First Class (2011) poster

X-Men: First Class (2011)

Director
Country
USA
Runtime
132 minutes
cinemarty Mutantlar henüz yer altındayken, kendilerini ve güçlerini, normal insanların gözünde deşifre etmeden önce Charles Xavier ve Erik Lensherr, yani Profesör X ve Magneto, doğaüstü güçlerini tek tek keşfetmek başlayan iki genç delikanlıydı. Henüz birbirlerine düşman kesilmeden önce, kendileri gibi dışlanan diğer Mutantlarla işbirliği yaparak dünyayı tehdit eden tehlikeleri önlemeye çalışan iki yakın arkadaşın arası fikir ayrılıkları ile açıldı. O günden bu yana Magneto Kardeşliği ve Profesör X'in X-Men'i arasında devam eden ezeli rekabet nesilden nesle dahi aktarıldı... Michael Fassbender'in canlandırdığı Magneto ve James McAvoy'un canlandırdığı Professor X'in bir grup genç mutanta liderlik yaptığı yeni X-Men, seyirciyi efsanenin başlangıcına döndürüyor ve tarihin çizgine etki eden olayların arkasındaki gizemi gösteriyor...

Sezgii profile photo
Sezgii
Müthiş bir film olmuş. Akıcı, girişte kitledi ekrana. Serinin en güzel filmi bence. Karakterler çok iyi işlenmiş, bu sayede geçmişe gitmiş ve X-men'in başlangıç noktasını görmüş olduk. ^^
1
3 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Mükemmel bir film olmuş. Serinin de en iyisiydi. Ayrıca serinin bu filmine kadar akılda kalan tüm soruları açıklıyor neredeyse. Karanlık tarafı da daha iyi hissettiriyor. Yani aslında absürtlüklerine rağmen karakterlerle empati kurabiliyorsunuz. Serinin zirve yaptığı film. Yeni karakterler ve isimler de çok iyi. Bugüne kadar hele de bu tarzın meraklısı olarak izlememiş olmama şaşıyorum :)
7
5 months ago
Brook profile photo
Brook
Serinin en akıcı filmlerinden biriydi. Karakterlerin merak uyandıran geçmişleri bu filmde de güzel bir şekilde açıklanmış oldu. Mutlaka izlenmeli seri olarak.
3
8 months ago
eminuk profile photo
eminuk
Serinin en eğlenceli, en dolu filmiydi bana göre. Taşlar birer birer yerine oturuyor bu filmle. Diğer filmlerde karekterler cok silik geliyordu bana. Bu defa James McAvoy ve Michael Fassbender , karakterleri doruğa çıkarmış. Sonuna kadar soluksuz izledim.
7
8 months ago
Sapphira profile photo
Sapphira
iyi bütünleştirmişler şimdi mevzuyu ^_^
0
over 1 year ago
Semraykut78 profile photo
Semraykut78
.
0
2 years ago
nilufer510 profile photo
nilufer510
x men serisinin en beğendimi.
0
2 years ago
furkandr profile photo
furkandr
harika
0
2 years ago
jeb3012 profile photo
jeb3012
Aksiyon sonuna kadar..
0
over 2 years ago

Who liked X-Men: First Class

Who wishlisted X-Men: First Class

Shelves that Include X-Men: First Class

Interesting content shared about X-Men: First Class

^ Back to Top