X-Men Origins: Wolverine (2009) poster

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Director
Country
USA
Runtime
107 minutes
Brook Logan Kanada Rockies dağlarında ağaç kesme işi yaparken bir yandan da karanlık geçmişine dair bir teselli aramaktadır. Hayatta ilk kez sevgiyi bulduğu ve bir öğretmen olan Kayla ile düzgün bir yaşam sürmektedir. Bu ilişki Logan’ı geçmişten kalma yaralarını silmeye iter. Mutant hayatı yaşayan Wolverine, kız arkadaşının da ölümüyle intikam duygusuyla dolar ve Victor Greed’ten (Sabertooth) intikamını almak için çok gizli bir program olan Weapon X ‘e katılır. Böylece yolu Stryker ile yine karşılaşacaktır. Programa katılmayı önceden reddeden Wolverine, Sabretooth'un kız arkadaşı Silver Fox'un öldürmesi üzerine katılmayı kabul eder. Kendisini yenilmez hale getirecek Adamantium metalinin vücuduna enjekte edilmesiyle Wolverine’in intikam macerası başlar.

Sezgii profile photo
Sezgii
Wolverine hayatı hep boşlukta kalmıştı seri boyunca. Ne oldu nasıl oldu diye düşünüyorduk. Güzel bir film olmuş. Tabii diğer filmlerle kıyaslamaya gerek yok. Bu açıklama filmi gibi çünkü:D Başroldeki kız çok güzeldi belki sonraki filmlerde yine yer alır. ^^
1
3 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Çok iyi bir filmdi. Seri yükselişini sürdürürken bu Wolverine kimdir merakını da gidermiş. Başları biraz durgun olsa da ben seviyorum bu tarz filmlerde durgunluğu. Konuya daha güzel hazırlıyor ve daha olayın içinde hissettiriyor. Buraya kadar herşey harika ama filmin en büyük sorunu o Deadpool nedir abi ? Bi kere bu adam normalde mutant değildi ama hadi o kısımlar okey Wade Wilson halleri gayet güzeldi esprili geveze falan. Fakat sonraki çıkan şey şok etti beni. Saçma sapan bir Deadpool olmuş yani batırmışlar karakteri resmen. Karakeri bu kadar değiştirmeye ne gerek vardı anlamış değilim. Yine de filmin seyir zevkini bozmuyor bu ufak bir şok yaşasam da. Keşke başka bir isim verselermiş o karaktere. Yine de serinin en heyecanla izlediğim bölümü oldu.
11
5 months ago
Brook profile photo
Brook
Marvel olması izlenmesi için iyi bir neden bence. Fena değildi hikayesi ve işlenişi serinin bu filminde. Ama bazı şeyler eksik geldi sanki bana konu konusunda :) Neyse izleyin tabi ki mutlaka. Marvel başka.
4
8 months ago
esarialtin profile photo
esarialtin
Bu seriyi sevemiyorum, çok basit işlenmiş geliyor hep. Olayın kutsal yanları, efsanesi zayıf işleniyor nedense. Tabiki endüstriyel bir iş olduğu için açıkları kusurları sıradan sürekli Hollywood sinemasında tekrar eden şeyler olabiliyor. Zaman geçirmek için hoş, fakat tutku yok...
1
over 1 year ago

Who liked X-Men Origins: Wolverine

Who wishlisted X-Men Origins: Wolverine

Shelves that Include X-Men Origins: Wolverine

Interesting content shared about X-Men Origins: Wolverine

^ Back to Top