Yeralti (Inside) (2012) poster

Yeralti (2012)
(Inside)

Director
Country
Turkey
Runtime
107 minutes
Sezgii Muharrem sevmediği eski arkadaşı ile kozlarını paylaşmak üzere emrivaki ile kendisini akşam yemeğine davet ettirir. Eve gelmesiyle birlikte tartışmaya başlayan eski arkadaşlar eteklerindeki tüm taşları dökeceklerdir.

Sophie profile photo
Sophie
Karakterin yaşadığı duyguları içimde tek tek hissettim ve yaşadım. Aldı götürdü beni. Belki de ruh halimle uyum içinde olduğundan öyleydi. Çok güzel bir uyarlamaydı.
0
4 months ago
Sezgii profile photo
Sezgii
Açıkcası Yeraltından Notlar'ı Ruslar uyarlasa beğenmezdim :D Ama güzel olmuş film.Hoş Engin Günaydın cinli gibi bir şey, gelgitli. Normal hayatı da böyle diye düşünüyorum. Varoluşsal sancılar, isyanlarrrrr :D

Kitap tabii ki efsane, filme bu ağırlıkta çevirebilirdi zaten, ya da tek kişi oynayabilirdi. O da sıkıcı olurdu. ^^
2
1 year ago
uysalherif profile photo
uysalherif
Muhteşem bir uyarlama. Demirkubuz'un nedense en çok eleştirilen filmlerinden.
0
1 year ago
VforVendetta profile photo
VforVendetta
çok iyi bir uyarlama ve engin günaydından harika bir oyunculuk. Ayrıca kitabı okuduktan sonra film çok daha anlamlı bir hal alıyor.
0
2 years ago
eskon profile photo
eskon
tam anlamıyla bir ankara filmi. ankarayı özleyenler, ankarada yaşayanlar; ankarayı yaşayanlar için...
0
2 years ago
lucyy profile photo
lucyy
Zeki Demirkubuz dan yine harika bir film. Fakat ben tiyatro oyununu seyretmenizi tavsiye ederim. Nadir Sarıbacak 2 saat boyunca hiç bitmeyen bir enerjiyle yeraltından notları tek başına oyunuyor. filmi beğenen oyuna hayran kalacaktır..tabi sadece kamera açıları için izlemiyorsanız...
1
over 2 years ago
MinDFoRCe profile photo
MinDFoRCe
dostoyevski'nin yeraltından notlar'ının uyarlaması olan bu enfes filmde birçok enstantane var. kitap film ilişkisi çerçevesinde izlenebilecek en güzel filmlerden biri. arkadaşlık üzerine engin günaydın'ın tiradını izlemek lazım. ''Her insan gerçeğin ne kadarına katlanabileceğini seçmelidir.'' der nietzsche! Gerçek derinlerdedir, kalabalık yığınların içinde değil..Derinlere inmede yol gösterebilecek bir eser..
7
over 2 years ago

Who liked Yeralti

Who wishlisted Yeralti

Shelves that Include Yeralti

Interesting content shared about Yeralti

^ Back to Top