Yip Man (Ip Man) (2008) poster

Yip Man (2008)
(Ip Man)

Director
Country
Hong Kong
Runtime
106 minutes
PalavraUstuAzSinema Kung-Fu kökenli bir savunma tekniği olan Wing Chun dövüş sanatına ışık tutan gizemli bir geçmiş aydınlanıyor. Rakibi, hiçbir darbe almadan saf dışı bırakmanın sanatı olarak adlandırılan Wing Chun'u, Bruce Lee'nin ustası olan Ip Man'ın (Donnie Yen) hayatından kesitlerle birlikte izliyoruz...ALINTIDIR

arifcicek profile photo
arifcicek
İzlerken kendini bağlatan bir film..
0
5 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Bruce Lee'nin Wing Chun hocası Ip Man'ın hikayesi. Biraz aksiyon dozajı gerçeğe göre arttırılmış muhakkak ama uzak doğunun en güzel dövüş sanatı filmlerinden birisi. Donnie Yen kendisine hayran olmamı sağladı yetenekleriyle.
2
10 months ago
muratdnmz profile photo
muratdnmz
Alex de souza gibi adammışsın usta :) şaka bi yana film kişi kişilik çok iyi dövüş değilde insanlık dersi veriyor fazlasıyla. izlemeyin pişman olun o kadar.
0
11 months ago
hezarfen profile photo
hezarfen
100 kere izledim 100 kere daha izlerim bir insan hem dövüş sanatları ustası olacak hem de bu kadar saygılı,kibar gerekmedikçe asla ustalığını kullanmayacak mükemmel..
4
12 months ago
eminuk profile photo
eminuk
Her ne kadar dövüş filmlerinden nefret etsem de bu film dövüş odaklı değildi ve dövüş sahneleri adeta estetik bir dans havasındaydı. O sahneleri bile keyifle izledim. Kısacası çok sevdim filmi ve gerçekten yaşamış erdem timsali bu insana acayip saygı duydum.
3
1 year ago
Persistent profile photo
Persistent
Bugün, kimin daha iyi olduğunu göstermek için burada değilim.
İnsanların farklı statüleri olsa da inanıyorum ki, bir insanın varlığı

bir diğerinden daha değerli değildir.Umarım birbirimize saygı duymaya

başlayabiliriz
1
over 2 years ago
MinDFoRCe profile photo
MinDFoRCe
Bir ustanın hayat hikayesi. ne kadarı gerçek bilemiyoruz ama bruce lee'nin hocası ip man'ın kaba güç odaklı dövüş filmlerinin mantalitesinden sıyrılan felsefe, zeka ve onur dolu mücadelesini izlemek oldukça keyifli. bazı sahneler tüyleri diken diken ediyor. dövüşü bir sanat haline getirebilen ustaların hikayeleri ahlak felsefesi açısından da yol göstericidir her zaman.
2
over 2 years ago

Who liked Yip Man

Who wishlisted Yip Man

Shelves that Include Yip Man

Interesting content shared about Yip Man

^ Back to Top