Yip Man 3 (Ip Man 3) (2015) poster

Yip Man 3 (2015)
(Ip Man 3)

Director
Country
Hong Kong
Runtime
105 minutes
Blacklion İlk iki bölümü ile dikkat çeken, Ip Man serisinin üçüncü ve son bölümü.

arifcicek profile photo
arifcicek
Mike Tyson'ın rolü biraz daha fazla olmalıydı. Tadı damağımızda kaldı
0
6 months ago
elganja. profile photo
elganja.
IP Man filmlerinin üstüne daha ne koyabilir diye düşünmüşken dram unsurlarına ağırlık verilmesi bence takdir edilesi. Daha evvelden de IP Man'in eşiyle ilişkisi hoşuma gitmişti. Adam hayatı sadece dövüş olarak görmemiş bir nevi sevgi saygı aşk felsefesi oluşturmuş. IP Man serisi her zaman sergilenen erdemlerle anılan bir seri olacaktır. Özel ve güzel bir bölüm sonu izledik.
0
6 months ago
mtufan profile photo
mtufan
Mike Tyson ile olan dövüşün galibi olmayacağını tahmin etmiştim. Bu kadar ortada bırakmazlar die düşünmüştüm. Kalabalık sahneleri kötüydü boşuna figüran zayiyatı kenarda dikilenler vardı "bizide döv ip" die sırada bekliyorlardı. Dövüş sahneleri iyiydi fakat bütün ustaları hallaç pamuğu gibi ordan oraya atan adam sıra ip man a gelince diğerlerindeki gibi agresifliğini veremedi. Bir de o bıçaklar ne yaa öldürcekler sanki birbirlerini. Fazla geldi bana o son bıçaklar.
bir de ikişer tane var :) belki bir olaydı fazla gelmezdi :)
Genel olarak eğlendim donnie yen çok iyiydi. Karakteriyle empati yapmamı çok net sağladı. Şu polis te şefe bir kaç bişi deyeydi iyidi benim bile içimde kaldı
0
6 months ago
Sefa profile photo
Sefa
En az ilk 2 film kadar kaliteliydi. Ne kadarı gerçek ne kadarı kurgu bilemiyorum ama seyir zevki güzeldi. Bu serinin Asya film sektöründe kalite olarak çok farklı bir yeri olduğunu düşünüyorum. Çok kaliteli bir seri. Donnie Yen yaşına rağmen yine performansı harikaydı. Aksiyon sevenlere tavsiye ederim.
0
6 months ago
PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
Seriye bozmadan güzel bir nokta koyulmuş. Yine Ip Man'in karakteristik özelliklerinin ön planda olduğu bir film. 3 filmlik bu seri çoğu batı filmlerinden kalite olarak önde bana göre.
2
7 months ago
Turkeywood profile photo
Turkeywood
Serisi gibi güzel.
0
8 months ago
SoulArt profile photo
SoulArt
Uzak doğunun felsefesinden uzaklaşıp aksiyonun dozunu arttırmışlar. Bu anlamda ilk filmden aldığım hazzı bu filmde bulamadım. Koca Bruce Lee nin ustasını serseri gibi her yerde kavga ettirmişler. Konu çok klişe zaten. 80 lerdeki Lee filmlerinden birini izlediğim hissine kapıldım. Ancak yinede Donnie Yen in oyunculuğu, kareografiler vs. çok iyiydi. Ayrıca Mike Tyson reklam olsun diye var sanırım. Genel itibariyle beğendim ama ilk film efsanedir benim için... yinede türü sevenler için tavsiye ederim...
0
9 months ago
muratdnmz profile photo
muratdnmz
Bir ve ikiye nazaran aşağılarda kalsa da yine seviyeli güzel bir film olmuş izlemeden geçme seriyi..
0
9 months ago
OrhanPolat profile photo
OrhanPolat
fragmanda ön planda tutulan mike tyson'ın filmde çok az kullanılması beni üzdü. Ama film serinin diğer filmlerini aratmadı.
0
9 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Yine çok başarılı bir film olmuş. Dövüş sanatları filmleri arasında Ip Man serisinin çok özel bir yeri var kesinlikle. Ayrıca Mike Tyson'ın konuk olması da beni ayrı mutlu etti çok sevdiğim bir sporcudur :) Biraz daha fazla Bruce Lee görebilir miyiz diye düşünmedim değil ama konunun da çok ona kaymaması belki de daha iyi olmuştur. Finaldeki ve Mike ile olan kareografiler çok başarılıydı. Donnie Yen bu yaşına rağmen hala çok iyi. (53 yaşında) 9/10
5
9 months ago
vapaamies profile photo
vapaamies
Bruce Lee yi görmek isteyenler, ve Mike Tyson'ın performansını merak edenler filme büyük umutlarla gitmesin. Evet ilk film gibi harika, duygusallık ve sürükleyicilik tam kıvamında. Lakin artık şu Bruce Lee olayına el atın be abi. Filmin başında ve ortasında 2 ufak sahnede görüyoruz, sonrasında Bruce ile alakalı gram bir şey yok. Filmi Mike Tyson'ın üzerinden reklamlar ile tanıttınız ama yine 10 dk ya görüyoruz ya görmüyoruz. Kısaca sağ gösterip sol vurdular...

Genel olarak dediğim gibi ilk film gibi sürükleyici ve 2. film gibi duygusal. Zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz.
0
9 months ago
buketaktas profile photo
buketaktas
1 ve 2 yi izlemeden 3ü izledim ama baya beğendim
1
9 months ago
ilhanaydin profile photo
ilhanaydin
filmin yönetmeni wilson yip, başrolde donnie yen. 2008, 2010 ve 2015 de 3. film. aynı yönetmen ve oyuncunun 2007 yılında dou fo sin (flash point) adlı bir filmi daha var seriyi bu şekilde 4'lemenizi tavsiye ederim. Ancak başka ip man filmleri de çekilmiş; 2010 yılında Yip Man chin chyun ve 2013 de ip man-final fight.
0
10 months ago

Who liked Yip Man 3

Who wishlisted Yip Man 3

Shelves that Include Yip Man 3

Interesting content shared about Yip Man 3

^ Back to Top