Yok Artik (2015) poster

Yok Artik (2015)

Tags
Director
Country
Turkey
Runtime
99 minutes
Sekyazar Taksici Fikret, İstanbul trafiğinde sabahtan akşama kadar direksiyon sallarken sık sık “Yok artık!” dedirten komik olaylarla karşılaşır. Ehliyet almaya çalışan Asuman, iki aşk arasında kalan Faruk, kızı kaçırılan Cenk, sevgilisi hafızasını kaybedince ne yapacağını şaşıran Ceyda, söylediği minicik bir yalanın kurbanı olan Semih… Fikret´in dünyasının renkli yüzleri seyirciye birbirinden eğlenceli dakikalar yaşatacak…

Sefa profile photo
Sefa
Oyuncu kadrosu geniş eğlenmelik bir film. Sonlara doğru dedim saçma bir son olur diye ama gayet güzel bağlamışlar. Keyif alarak izlemelik.
0
3 months ago
GokhanOkutan profile photo
GokhanOkutan
filmdeki tüm skeçler serkan altuniğne'nin karikatürleri gibi klişe olsa da oyuncuların kabiliyeti sayesinde gayet izlenebilir güzel bir film olmuş.
0
9 months ago
Agent47 profile photo
Agent47
Filmi son sahnesi kurtarıyor. Gerçi tüm konseptin hangi filmden alındığı bariz ortada burda söylemiyim sürprizi kaçmasın :D o filmi izlemiş olanlar mevzuya direk uyanacaktır. ama farklı bir şekilde sunulmuş olması güzel olmuş. kısa film olarak çekilse belki daha güzel olabilirmiş. oyuncuların hatrına filme geçerli not veriyorum.
0
10 months ago
Sekyazar profile photo
Sekyazar
bu ekip kaliteli böyle filmler çekmeye yeni başladılar kopukluklar olsa da bizim komedimiz içinde idare eder, Hayalet Dayı daha iyiydi ama geliştirirler kendini büyük ihtimal
0
10 months ago
Hamkon profile photo
Hamkon
film bildiğin tv için aile filmi . ne çok güzel ne de çok berbat . aslında konu ilginç ama bağlayamamışlar sonunu . bu filmi yabancılar çekmiş olsa sonunu daha iyi yapabilirlerdi bizimkiler sıradanlaştırmışlar.
0
10 months ago
Philosophy profile photo
Philosophy
Oyuncu kadrosuna pek aldanmayın.. Ben aldananlardanım.. Büyük bir bekleti ile girip hüsrana uğradım. Oyuncular elllerinden geleni yapsalarda senaryo da geçişler kopuk ve bölük pörçüktü. Sonunda mesaj verselerde izlerken çok sıkıldım.
0
1 year ago
Brook profile photo
Brook
öyle çok büyük beklentilerle izlemenize gerek yok. Ama oyuncu kadrosu ve filmin konusu gerçekten çok ilginçti :) oyuncular da çok iyi zaten.. hele Seko abi :) Filmin sonu da çok ilginç benden demesi.. Ortalara doğru bu ne lan falan oldum biraz ama sonunda değdi :) Her ne kadar Serkan Keskin var diye izlediysem de gerçekten güzeldi.. İzlenilesi. :)
2
1 year ago

Who liked Yok Artik

Who wishlisted Yok Artik

Shelves that Include Yok Artik

Interesting content shared about Yok Artik

^ Back to Top