Youth (2015) poster

Youth (2015)

Tags
Director
Country
Italy
Runtime
124 minutes
noella Fred ve Mick iki eski arkadaştır. İki kafadar, yılların yorgunluğunu atabilmek için Alplerin kalbine doğru yolculuğa çıkarlar. Fred artık emekli olmuş bir besteci, Mick ise halihazırda projeler üretmeye devam eden bir yönetmendir. İkili, toplumun karmaşasından uzaklaşmak için adeta "sığındıkları" bu konforlu otelde hem kendi çocukları hem de yeni jenerasyonun eğilimlerine dair yeni bakış açıları edinirler. Özellikle Mick, bu otelde tanıdığı yeni insanları, yeni filminin öyküsüne taşımayı hedeflemektedir. Mick üretirken, birileri de Fred'in yeniden müzik kariyerine dönüş yapmasını beklemektedir. (alıntıdır)

eminuk profile photo
eminuk
O kadar güzeldi ki keşke izlemeseydim diyorum. Acaba yaşlandığımda memnuniyetsiz bir ihtiyar mi, hiçbir zaman değiştiremeyeceği şeyler için pişmanlık duyan biri mi yoksa hastane köşelerinde hiçbir şey hatirlamadan ölümü bekleyen bir zavallı mı olacağım diye korkudan ödüm patladı film boyunca. Genç ve yaşlı bedenleri bir arada gösteriyor böylece hayatın "before/after" ını görüp yaşamı sorgulamamizi istiyor film. Ne istiyorsa da başarıyor. Onun dışında Alpleri izlemek filmin verdiği korkuyu bir nebze unutturdu, sanki bir yerlerden yalinayak Heidi çıkıp gelecekmiş gibiydi. Kısacasi film hayatın bahşettikleri ve sonra da geri aldıkları uzerineydi. Filmleri benim kadar içselleştirmiyorsaniz gönül rahatlığıyla izleyin.
2
9 months ago
Neutrino profile photo
Neutrino
Gençliğe hitabe...Şiirsel bir atmosfer, ders niteliğinde replikler, muhteşem oyunculuklar...Beklentiyi yükseltmek istemem, beni etkileyen duru, sakin bir filmdi
8
10 months ago

Who liked Youth

Who wishlisted Youth

Shelves that Include Youth

Interesting content shared about Youth

^ Back to Top