Záhrada (The Garden) (1995) poster

Záhrada (1995)
(The Garden)

Tags
Comedy
Director
Country
Slovakia
Runtime
99 minutes
Dileks Evli bir kadınla ilişkiye girdiği için babası tarafından evden kovulan Jakub tesadüf eseri bir günlük bulur. Tersten yazılmış olan bu günlük Jakub'un büyükbabasına aittir ve ayna tutularak okunduğunda bir harita görülmektedir. Bu harita değerli bir şarap şişesinin yerini tarif etmektedir. Büyükbabasının bahçesine giden ve esrarengiz şarap şişesinin sırrını çözmek isteyen Jakub burada Helena'ya rastlar. NOT: altyazı.org kalender62'den alıntıdır.

potakal profile photo
potakal
doğayla içiçe, çokca güzel, cânım bir film oldu. çok güzel bir masal okurken onu yaşamak gibi. başrollerin şirinliği özellikle de helena'nın güzelliği ayrı bir tat
1
over 1 year ago
cimcini profile photo
cimcini
biraz şirin, biraz fantastik, biraz da mistik havasıyla içine girilebilen bir film. Doğanın gücüne ve doğallığa dair, anlattıkları. Ayrıca kedi Varu da çok çok tatlıydı benim karaların aynıydı sanki :)
1
2 years ago
otekiben profile photo
otekiben
didaktik çağrışımlar yaratan dış sesten ve gelenin gidenin mesajı çakmasından pek hoşlanmasam da, masalsı dili, söylemeye çalıştıkları ve esas ablanın etkisi :) nedeniyle çok sevdim. dönemin slovakya'sını bilmiyorum ama film gidişatı sıkı eleştirmiş.
3
2 years ago

Who liked Záhrada

Who wishlisted Záhrada

Shelves that Include Záhrada

Interesting content shared about Záhrada

^ Back to Top