Zootopia (2016) poster

Zootopia (2016)

Director
Country
USA
Runtime
108 minutes
KerseL Zootropolis adındaki modern memelilerin yaşadığı metropolis başka hiçbir kente benzememektedir. Burası; lüks Sahra Meydanı'ndan soğuk Tundra Kasabası'na kadar bir çok farklı doğal ortamın ve hayvanın bir potada eridiği, bir fil kadar büyük ya da bir arı kadar küçük olsanız dahi, istediğiniz her şeyi yapabileceğiniz türden bir yer. Ancak iyimser Polis Memuru Judy Hopps buraya geldiğinde, büyük ve sert hayvanların olduğu bir yerde polis olmanın hiç de kolay olmadığını fark eder. Kendini ispatlayabilme fırsatını elde edebilmek için, geveze ve numaracı tilki Nick Wildeile ortak olma pahasına önemli ve gizemli bir olayı çözmeye çalışacaktır.

KARAGEYIK profile photo
KARAGEYIK
Kızlarımla beraber izledik ve çok sevdik...:)
9
20 days ago
.SimS. profile photo
.SimS.
yılın animasyon filmlerinden biriydi bence , büyük küçük sıkılmadan keyifle izlenecek kaliteli güzel bir animasyon filmiydi bazı yerlerde kahkaha attım bazı yerlerde dikkat kesilmiş bir şekilde izlerken buldum kendimi we filmi bir tebessümle izledim her an :)
4
2 months ago
Selocan profile photo
Selocan
Ha..Haa..Haa.. :) Flash tam bir efsane :)) Film bittikten sonra aklıma geldikçe kahkaha atmaya devam ettim. Karakterler çok sevilesi yaratılmış, senaryo da çok eğlenilesi. Bir animasyon bu kadar heyecanlı,akıcı ve güzel olabilir mi? Oluyormuş demek ki. İzleyin ve izlettirin kısacası.
3
2 months ago
mtufan profile photo
mtufan
otel transilvanya dan sonra 2. en sevdiğim animasyon. yerli yersiz espirileri ile kendisine bağladı. gözümü kırpmadan geçen 1 buçuk saat. içeriğinde fazlasıyla sosyal mesaj barındırıyor. hepsini çok beğendim. kesinlikle izlenip ders alınmalı :-)
3
2 months ago
Ubuntu profile photo
Ubuntu
Teknik açıdan neredeyse kusursuz bir animasyon olmasının yanı sıra alt metinleri de çok sağlamdı. İzlemeye herhangi bir beklentiyle başlamamıştım açıkçası, animasyon, kafa dağıtırım belki biraz düşüncesiyle başladım ama şaşırttı beni. Filmi birçok ebeveyn de çocuklarına izletir umarım, yaşken eğilen ağaçlar için birebir. Karakter yerleştirmesi de alt metnin gücünü artıran önemli unsurlardan. Bu arada en çok tembel hayvanlar sahnesinde güldüm sanırım; tabii ki ayrıntı vermiyorum. İzleyin, izlettirin; asla pişman olmazsınız.
7
3 months ago
Laylaylom profile photo
Laylaylom
Muhteşemdi yaa. BÜYÜK TAVSİYE
1
3 months ago
Cpt.Boromir profile photo
Cpt.Boromir
Ne kadar istemeye istemeye dublajlıya girsem de Cem Yılmaz çok iyi seslendirmiş. İçerik olarak da çok güzel hatta polisiyesi bile sarıyor. Göndermeler de ayrı bir hoş .
1
4 months ago
otekiben profile photo
otekiben
izleyeni mesaj bombardımanına tutsa da, eğlenceli bir geyik olmuş.
geyik mevzularımıza "tembel hayvan" gibi bir ikon eklemesi ile unutulmazlar arasına girmiştir bence.
8
4 months ago
cngz profile photo
cngz
Tembel hayvan :D :D :D
2
4 months ago
aclckworkorange profile photo
aclckworkorange
Son zamanların en iyi animasyonu büyük küçük herkesin ders çıkarabileceği bir yapıt olmuş yapanların ellerine sağlık
0
4 months ago
sisyphos77 profile photo
Gofi profile photo
Gofi
ama bu film çook tatlı yaa :) ilaç gibi bi animasyon.. canınız mı sıkkın açın izleyin antidepresan niyetine. zaten flaşın suratını bi kere görünce hemen yüzünüze bi gülümseme yayılacaktır :) onun dışında almasını bilene çok çok güzel mesajları var. bayıldımm..
6
5 months ago
Brook profile photo
Brook
Muhteşem! Ayrıca son zamanlarda izlediğim en iyi polisiye :) Her sabah ofis önünde beslediğim karga ve kediyi aklıma getiren bir animasyondu :) Umarım bizler de tam olarak evrimimizi tamamlayabiliriz. İnsanlık adına.

Ayrıca,
9
5 months ago
burcst profile photo
burcst
Kimsenin vahşileşmediği, her tür hayvanın birlikte barış içinde ve eşit haklara sahip olarak yaşadığı ve Dna'nın pek fark yaratmadığı bir şehir olan Zootopia, hem tatlı karakterleriyle hem güldüren detaylarıyla şahane bir animasyon.Ayrıca tam bir Disney işi. Enjoy and take a lesson :) Sloth sahnesine bayıldımm,inanılmaz komik ve güzeldi :)
15
5 months ago
mnvrndr profile photo
mnvrndr
Bayıldım!!
2
5 months ago
EsraG. profile photo
EsraG.
Son zamanlarda izlediğim en güzel animasyon film. Judy Hopps gördüğüm en sevimli animasyon karakteri, çok şirin :)
11
5 months ago
mels profile photo
mels
Çok eğlenceli bir animasyon. Mutlaka izlenmeli :)
5
5 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Harika bir animasyon polisiye :) Bu yıl izlediğim en iyi animasyon filmdi. Genel olarak da izlediğim en iyi filmlerden. Çok başarılı ufak espriler ve göndermelerle dolu. Hayvanların da normal özelliklerine göre kaliteli espriler var. Baştan sona çok eğleneceğiniz bir film. Uzun yıllar tekrar tekrar izleyeceğimi düşünüyorum :)
19
5 months ago
GokhanOkutan profile photo
GokhanOkutan
çok güzeldi gerçekten. polisiyesi bile güzeldi hatta. :)
4
5 months ago
KerseL profile photo
KerseL
kaliteli ve başarılı bi animasyon, tavsiyelik :))))
11
5 months ago
lews profile photo
lews
uzun zamandır bu kadar güldüğüm animasyon olmamıştı , çok eğlenceli, aileyle arkadaslarla herkesle izlenebilir.
7
5 months ago
mence profile photo
mence
kesin izlenmeli kaçırılmamalı
1
6 months ago
orhanbayram profile photo
orhanbayram
Fragmanları bile çok güldürdü. Başarılı bir animasyon filmi geliyor!!!
0
8 months ago

Who liked Zootopia

Who wishlisted Zootopia

Shelves that Include Zootopia

Interesting content shared about Zootopia

^ Back to Top