11.22.63 (2016- ) poster

11.22.63 (2016- )

Episodes
Country
USA
Runtime
60 minutes
Last aired
KerseL Online yayın platformu Hulu'da mini dizi olarak yayınlanacak olan 11/22/63, Jake Epping isimli lise İngilizce öğretmeninin, zamanda yolculuk yaparak John F. Kennedy suikastini engellemeye çalışmasını konu alıyor. Romanı, 9 bölümlük mini dizi olarak adapte esen isim, ünlü yapımcı/senarist J.J Abrams. Dizinin başrollerindeyse James Franco, Daniel Webber, Chris Cooper, Cherry Jones, Lucy Fry gibi isimler yer alıyor.

weneedtotalkaboutirmak profile photo
weneedtotalkaboutirmak
60'larda geçmesi,müzikleri,oyunculukları her şeyi ile çok beğendim.Emmy adaylığı olmaması üzdü oysa çok iyi bir oyuncu kadrosu var. Bence senenin en iyi mini dizisi.
0
4 months ago
sinemasal profile photo
sinemasal
çok da şey yapmadı beni
1
8 months ago
tugbadursun profile photo
tugbadursun
yine hızlı ve güzel başlayan bir stephen king uyarlaması yavaşlayarak temposunu kaybetmiş maalesef.
3
8 months ago
KlaketKafa profile photo
KlaketKafa
Henüz sadece ilk bölümünü izlemiş olsam da favori dizilerim arasına gireceğine inanıyorum. J.F. Kennedy suikastinin ilgimi hep çekmiş olması mı, baş rolde James Franco'nun oluşu mu, Lost'un yapımcısının elinin değmiş olması mı yoksa Stephen King uyarlaması oluşu mu bu diziyi böyle izlenir ve çekici kılan diye soruyorum kendime... Sanırım hepsinin payı var. Kitabını okuyup öyle mi devam etsem yoksa bi' oturuşta hepsini mi bitirsem çok kararsızım :/ diziyi bitirince edit yapıp diziyle ilgili daha yetkin bir yorum yapıcam.
1
8 months ago
vapaamies profile photo
vapaamies
Biraz fringe biraz flashfoward çok az lost tadı almak, stephen king ve j.j.abrams izlemek istiyorsanız şiddetle öneriyorum. 80 dk lık ilk bölümü izlerken bir çırpıda bitiveriyor.
2
9 months ago

Who liked 11.22.63

Who wishlisted 11.22.63

Shelves that Include 11.22.63

Interesting content shared about 11.22.63

^ Back to Top