2 Broke Girls (2011- ) poster

2 Broke Girls (2011- )

Episodes
Country
USA
Runtime
22 minutes
Last aired
Nurullahsert Aynı restaurantta çalışan Max ve Caroline birbirlerinden çok farklı, ancak aynı çalışma ortamında bulunmak zorunda kalan iki garson kızdır. Max; hoyrat, sokaklara alışık, kendine pek güvenmeyen ve hayattan pek bir beklentisi olmayan bir karaktere sahipken, Caroline; Max'in aksine hırslı ve özgüven sahibidir. Ne de olsa zamanında oldukça iyi bir yaşam tarzı sürmüş, ancak işlerin değişmesiyle kendini bir anda garson olarak bulmuştur.

myfatbutlovelylife profile photo
myfatbutlovelylife
en bi sevdiğim dizi :)
0
2 months ago
hawayegenoglu profile photo
hawayegenoglu
komedinin icinde bile gider drami bulurum ben.
0
6 months ago
KerseL profile photo
KerseL
Başroldeki kızların doğallıkları,uyumları ve esprileri , yan karakterlerin birbirinden komik halleriyle eğlenceli bir sit-com ...
1
8 months ago
ozgergul profile photo
ozgergul
Eğlenerek izlediğim dizilerden bitanesi. Olaylar annesi tarafından terkedilmiş ve hayatı zerre sallamayan kızımız Max ile eskiden çok zengin olup babasının iflas etmesiyle garsonluk yapmak zorunda kalan Caroline arasında geçiyor. Sadece çalıştıkları restoran ve ev arasındaki hayatlarında her zaman yeni, farklı ve sizi güldüren olaylar olabiliyor. Tek hedefleri beraber kurdukları cupcake işinde başarılı olmak. Bu iki kızın hayatında kendinizden bişeler bulcakınız ve hayatta kalma mücadelelerini komik, absürd ve bol kahkahalı bi yoldan izliceksiniz :)
3
12 months ago
Wishniakro profile photo
Wishniakro
dikkat edin izlerken çatlaya bilirsiniz :)
1
almost 2 years ago
dcn24 profile photo
dcn24
really funny
0
2 years ago
bbusraa profile photo
bbusraa
muhteşem
0
2 years ago

Who liked 2 Broke Girls

Who wishlisted 2 Broke Girls

Shelves that Include 2 Broke Girls

Interesting content shared about 2 Broke Girls

^ Back to Top