A Young Doctor's Notebook (2012-2013) poster

A Young Doctor's Notebook (2012-2013)

Episodes
Country
UK
Runtime
23 minutes
Last aired
Nurullahsert Mikhail Bulgakov’un hikayelerinden uyarlanan dizi, dört bölümden oluşuyor. 1900'lerin başlarında bir köyde doktorluk yapan Vladimir Bomgard'ın hikayesini izleceğimiz dizide, modern çağa henüz hazır olmayan bu köyde, eski kafalı hastaları tedavi etmeye çalışan Doktor Bomgard'ın diğer taraftan da kendi kariyeri ile ilgili yaptığı planlara tanık olacağız. Dizinin başrollerinde Daniel Radcliffe ve John Hamm yer alıyorlar.

yazcsefa profile photo
yazcsefa
Mükemmel bir uyarlama mini diziydi. Oyuncuklar olağanüstü, olaylar çok akıcı. Kara komedi türündeki diğer yapımlara oranla daha da komik bir yapım olmuş ki bu da normal komedi sevenlerin de oldukça beğenebileceği bir yapım olmasını sağlamış. Türü sevenler oldukça beğeneceklerdir. Komedisi bir kenara oldukça dokunaklı ve etkileyici bir yapım.
2
1 year ago
KoreAskeri profile photo
KoreAskeri
Çok güzel. Bazen düşünürüm ruslar niye hep birbirlerine takma isim takarlar mişka alyuşka neyse. Bunu izleyince rus insanın güzelliğini tadabiliyorsunuz. Oyunculuğu da, sahneleri de, kurgusu da çok güzel. Başarılı bir uyarlama.
0
2 years ago

Who liked A Young Doctor's Notebook

Who wishlisted A Young Doctor's Notebook

Shelves that Include A Young Doctor's Notebook

Interesting content shared about A Young Doctor's Notebook

^ Back to Top