Acayip hikayeler (2012-2012) poster

Acayip hikayeler (2012-2012)

Episodes
Country
Turkey
Last aired
atillagrafi Türkiye'de yapılmış nadide fantastik, korku, gerilim dizisi. Galip Tekin'in öykülerinden yola çıkarak Metin Kalkavan'ın yapımcılığı ile televizyona sunulmuştur. 11 bölüm çekilebilmiş sonra da yayından kaldırılmıştır. 3 ayrı yönetmen bu dizide görev almıştır. Sırasıyla: Yunus Nihat Özcan (1. bölüm) Veli Çelik (2-7. bölüm) Mustafa Altıoklar (8-11 Bölüm) Her bölümünde ayrı bir konu, yeni oyuncularla çekilmiş, tüm dizi boyunca sadece sunucu görevindeki Hayko Cepkin sabit kalmıştır.

blackwidow profile photo
blackwidow
Çok orjinal bulduğum bir yapımdı. Gereken değeri görmediğini düşünüyorum. Keşke benzeri çekilebilse.. Tadı damağınızda kalacak, şiddetle tavsiye ediyorum.
3
1 month ago
Asli. profile photo
Asli.
atillagrafi tavsiyesini tesadüfen görüp "neymiş bu" diyerek bir merakla ilk bölümünü izlediğim ve bayıldığım nadir dizilerden biri! gerçekten türk dizi standartlarının oldukça dışında, etkileyici bir yapım. izlenesi ve şiddetle tavsiye edilesi. ayrıca çok benzer olmasa da biraz "Black Mirror" dizisini çağrıştırdı bana.
3
10 months ago
atillagrafi profile photo
atillagrafi
Aklımdan bile çıkmıştı. Sonra bi anımsama ile acaba burda nasıl yorumlar yapılmış diye düşünürken kötü bi tablo ile karşılaştım. Henüz kapak resmi dahi konmamış, özet girilmemiş, yorum yapılmamış, ve sadece 9 izleni ve 1 beğeni almış durumda buldum.

Oysaki Acayip Hikayeler kısa serüvenine rağmen, çekilmiş en başarılı dizilerimizden biridir. Kendi alanında en iyisidir. Film yönetmenleri tarafından çekildiğinden, kalitesi genel seviyenin çok ama çok üstündedir.

Bilmeyenler acilen faydalanmalı derim, ve şiddetle tavsiye ederim.
1
10 months ago

Who liked Acayip hikayeler

Who wishlisted Acayip hikayeler

Shelves that Include Acayip hikayeler

Interesting content shared about Acayip hikayeler

^ Back to Top