Agents of S.H.I.E.L.D. (2013- ) poster

Agents of S.H.I.E.L.D. (2013- )

Episodes
Country
USA
Runtime
45 minutes
Last aired
KerseL The Avengers’taki rolünden sonra, Ajan Phil Coulson (Clark Gregg) dünya çapında hukuki yaptırım örgütü S.H.I.E.L.D.’e geri dönüyor. Henüz sınıflandırılmamış olayları çözmek için eğitimli ajanlardan oluşan küçük bir ekip kuruyor. Ekipte dövüş ve casusluk konusunda uzman olan Ajan Grant Ward (Brett Dalton), pilot ve dövüş sanatları ustası Ajan Melinda May (Ming-Na Wen) ve zeki ama çok da sosyal olmayan bilim adamları Ajan Leo Fitz (Iain De Caestecker) ile Ajan Jemma Simmons (Elizabeth Henstridge) yer alıyor. Bunların yanı sıra, ekibe bilgisayar hacker’ı bir sivil olan Skye (Chloe Bennet) de katılıyor. İnsan ruhunun umudunu ve merakını gösteren bu destansı maceraya hazırlanın. Bu Süper kahramanların, uzaylıların ve olağan dışı şeylerin dünyası. Dizi insanların durumunu süper güçleri olmayan S.H.I.E.L.D ajanlarının gözünden anlatıyor ve birlikten kuvvet doğacağını, böylece dünyada bir farklılık yaratabileceğimizi ileri sürüyor.

pembekelebek profile photo
pembekelebek
her bölümü ayrı güzel, farklı bir atmosferi olan müthiş dizi.. türleri arasında şüphesiz en güzel dizidir..
2
19 days ago
mtufan profile photo
mtufan
Diziyi severek takip ediyorum izleyipte beğenmediğim bir bölüm bile yok.
Filmleriyle aynı evrende geçmesi de hoşuma gidiyor. Arrow ve flash ı izleyip süper kahraman dizilerine küseniniz varsa bununla barış imzalamak isticeksiniz.
0
5 months ago
ENeMyPeAcE profile photo
ENeMyPeAcE
bakalım yeni başladık nereye gidecek görücez
0
1 year ago
Wishniakro profile photo
Wishniakro
(spoiler alert)dizi şimdilik güzel ilerliyor ama The Avengers: Age of Ultron filminden sonra sayısı zaten az olan S.H.I.E.L.D. elemanları için nasıl bir senaryo düşünüyolar merak ediyorum çünki romanlarda ultran herkezi öldürür
0
almost 2 years ago
dcn24 profile photo
dcn24
really good
0
2 years ago
gncdkn profile photo
gncdkn
çok süper
0
over 2 years ago

Who liked Agents of S.H.I.E.L.D.

Who wishlisted Agents of S.H.I.E.L.D.

Shelves that Include Agents of S.H.I.E.L.D.

Interesting content shared about Agents of S.H.I.E.L.D.

^ Back to Top