American Horror Story (2011- ) poster

American Horror Story (2011- )

Episodes
Country
USA
Runtime
60 minutes
Last aired
Nurullahsert Her bir sezonu başka bir hikayeyi konu alan American Horror Story, ilk sezonunda lanetli bir ev üzerinden ilerleyerek, bizi bu evin zaman içindeki sakinleri ile tanıştırdı. 2. sezonda ise hikayenin odağında bir akıl hastanesi var. Bu kez yıllar öncesine gidecek ve bu akılalmaz hastanede yaşananlara tanık olacağız..

myfatbutlovelylife profile photo
myfatbutlovelylife
kurgusuna ve karakterlerine aşık oldugum bir dizi fakat ilk üç sezonu diğer sezonlardan daha iyi
0
2 months ago
pembekelebek profile photo
pembekelebek
manyak bir dizi.. fena kafa yapıyor.. ama ama tek kelime ile muhteşem.. hayatım da izlediğim en iyi korku dizisi ve farklı bir atmosferi var ilk bölümünden itibaren kendine çekiyor.
0
6 months ago
HeatherBell profile photo
HeatherBell
Her sezonu ayrı bir güzel olsa da ikinci sezon benim favorimdi, çünkü korku ve gerilimin en yoğun olduğu sezondu bence. Jessica Lange'ın oyunculuğu gerçekten her karakterde ayrı bir içine aldı, diziyi ayakta tutan en önemli sütun bence de. 5. sezonu izleyip izlememe konusunda da bu yüzden kararsız kaldım. Her sezon farklı olsa da arada ufak tefek göndermeler de yok değil. Kısaca sezonların bende bıraktığı etkiye gelirsek; ilk sezon çok sürükleyiciydi ama korku ögesi çok ağır basmıyordu bana göre, ikinci sezon beni benden alacak derecede ürpertici ve iç karatıcıydı bu yüzden favorimdir, üçüncü sezon neden bilmem gençlik dizisi izliyormuşum hissi uyandırdı bende, dördüncü sezonda herhangi bir korkunçluk veya sürükleyici ögeler yok ama yine de izlettirdi kendini. İlk iki sezondan sonra korku/gerilim dizisi olmaktan çıksa da hoşuma giden bir diziydi. Tavsiye edilir özellikle direk ikinci sezondan bile başlanabilir.
0
6 months ago
KingoMelo profile photo
KingoMelo
6.sezonun konusu açıklandı. "PHANTOM OF THE OPERA"
0
7 months ago
Mallysah profile photo
Mallysah
5. sezon çok saçmaydı, ama diğer sezonlar için izlenebilir. Hatta 1. sezon bana göre en güzel sezonuydu. Genel olarak iyi bir dizi.
0
9 months ago
Narielluinwe profile photo
Narielluinwe
film olsa dahi başarılı sayılabilecek bir kurguya sahip. izlesem bitecek.
0
9 months ago
eminuk profile photo
eminuk
Başlangıçta yapmacık ve zorlama geldi ama sonrasında korku sever biri olarak beni çok içine aldı. Korktugum kadar uzuldugum sahneler de oldu. İlk sezondayım ve ikinci sezonda başka bir hikayenin olacağı fikrine üzüldüm açıkçası. Tek umudum ikinci hikayenin de bu kadar iyi olması.
0
11 months ago
UnknownUser00 profile photo
UnknownUser00
Ahs'yi ahs yapan faktör Jessica Lange idi. Yine de 5. sezona önyargılı bir şekilde başlamadım ancak inanılmaz belli yokluğu.. Sadece Lady Gaga'nın yatak odasındaki sahnelerden oluşan abuk subuk bir dizi olmuş.. Jessica'nın gidişiyle dizi de bitirilmeliymiş, zirvede bırakılmalıymış..
1
11 months ago
gangrel profile photo
gangrel
Bu dizi ilk iki sezonda çok sağlam gitti sonra sonra dibe göçmeye başladı. Bu 5. sezonla da iyice dibe yaklaşmıştır. Çok kötü bir hikaye, çok saçma ögeler... Hele Jessica olmayan bir sezon insanın izleyesi bile gelmiyor.

Lady Gaga faktörüne hiç deyinmeyeceğim, oyunculuk yok, sürekli seks satmaya çalışmayla izleyiciyi tutmaya çalışıyorlar ama bayık gidiyor. İzlemeyi bırakmak gerek ama sırf eski sezonların hatırına izliyoruz. Nerede ilk sezondaki ahs nerede şimdiki şaklabanlık.
2
11 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Sadece benim mi dikkatimi çekti bilmiyorum ama tonlarca filmden diziden alıntılarla dolu. Her sezonu ayrı değerlendirmek gerekir sanırım böyle bi dizi için. İlk sezon fena olmasa da ikinci sezonla birlikte ilgimi kaybetmeye başladım. 3. sezonun ortalarında da artık güldürmeye başladı.
2
1 year ago
lecter profile photo
lecter
Özellikle hastanede geçen sezon gerçekten inanılmazdı. Bildiğim kadarıyla 5.sezon otelde geçecek ve LADY GAGA olacak... Açıkçası biraz çekinmeye başladım. Rating kaygılı hareketler gibi geliyor bana LADY GAGA'nın olması
0
over 1 year ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
her sezon bir amerikan efsanelerini anlatıyor.en sevdiğim sezon 1. sezon..
1
2 years ago
annamolly profile photo
annamolly
özellikle 2. sezon efsaneydi!
2
over 2 years ago
eceeren profile photo
eceeren
mükemmel
0
over 2 years ago

Who liked American Horror Story

Who wishlisted American Horror Story

Shelves that Include American Horror Story

Interesting content shared about American Horror Story

^ Back to Top