And Then There Were None (2015-2015) poster

And Then There Were None (2015-2015)

Episodes
Country
UK
Runtime
58 minutes
Last aired
Noir 1939'da Avrupa savaşın eşiğindeyken on yabancı Güney İngiltere Devon sahili yakınlarındaki ıssız bir ada olan Zenci Adası'na davet edilir. Bu kişilerin anakarayla ilişkileri kesilmiştir ve cömert ev sahipleri Bay ve Bayan U.N. Owen ile hiç tanışmamışlardır. Ardından davetliler korkunç cinayetlerle suçlanır. Grubun üyeleri tek tek ölürken hayatta kalanlar katilin aralarından biri olduğunu fark edip birbirlerine düşman olmaya başlar.

BOZO profile photo
BOZO
Agatha Christie'nin meşhur ''On küçük zenci'' romanının mini dizi uyarlaması.Gayet başarılı olmuş .Tamamiyle kitaba sadık kalınmış.Bu kitabın 1945 yapımı filmide vardı...
6
8 days ago
Insomniac profile photo
Insomniac
Gizemi gerilimi dozunda, karakterleri hoş, tadı damakta kalan, pek güzel bir mini dizi olmuş. Sonu bana sürpriz olmadı, ablamın 2.bölümde ortaya attığı teorisi finalde doğrulandığı için... Polisiye-gerilim severler bu güzel Agatha Christie uyarlamasını kaçırmasın derim.
4
3 months ago
EsraG. profile photo
EsraG.
Gerilim ve gizem dozu yüksek bir Agatha Christie uyarlaması. Sonu kitabı okuyanların hoşuna gitmeyebilir ama kaliteli bir uyarlama olmuş diyebilirim.
11
9 months ago

Who liked And Then There Were None

Who wishlisted And Then There Were None

Shelves that Include And Then There Were None

Interesting content shared about And Then There Were None

^ Back to Top