Arrow (2012- ) poster

Arrow (2012- )

Episodes
Country
USA
Runtime
42 minutes
Last aired
KerseL Milyarder bir çapkın olan Oliver Queen korkunç bir deniz kazasından sonra hayatında yeni bir sayfa açar. Beş yıl boyunca bulunamayan ve öldüğü zannedilen Oliver sonunda Büyük Okyanus'un ortasındaki tropik bir adada bulunur. Oliver Starling City'e, evine geri döner. Kendisini karşılayan annesi Moira, kız kardeşi Thea ve en iyi dostu Tommy, Oliver'ın son beş sene içinde yaşadığı şeyler yüzünden çok değiştiğini fark ederler. Birçok süper kahraman gibi Oliver da dönüştüğü adamı insanlardan saklamak ister ama bir taraftan da eskiden işlediği günahların bedelini ödemeye de kararlıdır. Bu nedenle suçlularla mücadele etmek ve şehrin eski ününe kavuşmasını sağlamak için gizli Green Arrow kişiliğini yaratır. Ancak Green Arrow'un yetkisi olmadan düzeni korumaya çalışırken kullandığı yöntemler bazılarının canını sıkmaktadır. Detektif Quentin Lance'in en büyük dileği (Oliver'ın eski kız arkadaşı Laurel'in babası) Green Arrow'u yakalamaktır. Bir süre sonra Oliver'ın dönüşünden çevresindeki bazı insanların memnun olmadığı da anlaşılır...

ozkankilic profile photo
ozkankilic
ilk sezondaki tadı olmasada kurgusu ve işleyişi harika olan dizi son sezonlarda iyice fantastiğe kaçtı meta insanlar bilmem neler oysaki en başta çok daha gerçekci ve güzeldi
0
6 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
4. SEZON - Dizinin kalitesi, hazırlanırken üzerine harcanan emek, bütçe ve zaman gittikçe düşüyor. Yine çok sıkılmadan izledim sezonu fakat özellikle ilk iki sezonun çok gerisinde. Her bölüm tekrar tekrar gelen klişeler var. Felicity'nin hack olayı mantık sınırlarını zorlamayı bıraktı saçma bi hal aldı. Dövüş sahneleri çok vasat. En az 15 20 kere boşa sallanan tekme yumruk gördüm. Özellikle ana dövüşe değil de arkada ve yandaki figüranlara karakterlere bakarsanız komik derecede kötü hazırlandığı görülüyor. Ana kötümüz çok etkili değil öyleki bazen bi kaç bölüm görmüyoruz. Ki dizinin adı Arrow olsa da ana karakter o bile demek çok zor sahneleri oldukça azalmış. Kendi estetikliğini sergilediği antrenmanlarını bile görmedik :D Arrow gibi daha gerçekçi olan bir karakterin de iyiden iyiye metafiziğe kayması rahatsız edici. Dizide açıklanmayan bir sürü şey var. Tahminimce dizinin bir planlaması yok ve reytinge ya da seyirci isteğine göre önceki bölümlere çok dikkat edilmeden çekiliyor bölümler. finali de beğenmedim :D Tamamiyle gömdüm bu sezonu ama yine de izlenebilir seviyede. Umarım beşte daha toparlanır ve ilk iki sezon gibi daha özenli birşeyler çıkar pek ümidim olmasa da. Ya da hazır flashback sahneleriyle olan 5 yıllık bağ 5. sezonla son bulacakken diziye de güzel bir final sezonu hazırlasınlar. Son iki sezonu çok beğenmedim ama diziyi bıraktıracak kadar kötü değil beşi de izleyeceğim. Ama eskilerden kalan sevdiğim yanların üstünde bi enkaz var gibi onu biraz toplamak gerekiyor sanırım. Sezon için puanıım 6/10
4
6 months ago
SergioLucasBarbosa profile photo
SergioLucasBarbosa
İlk sezonlar iyiydi de sonradan bozdu bence. Önüne gelenin kahraman olması özellikle en uyuz olduğum şey. Bir maske, bir kostüm hop kahraman oldun. Bakalım izlemeye devam ediyorum. Sanmıyorum ama belki o eski havasını yakalar.
1
8 months ago
Swanson profile photo
Swanson
Dizi umut verici başladıysa da sonrasında izleyici yaş grubunu değiştirdi. Ok atan bir kahraman oluşturup ona denk düşman üretememek sıkıştırmış yapımcıları. Daha özellikli bir düşman ortaya çıkardıklarında okçuya yardımcı gerekmeye başladı ve bu da dizinin saçmalama evresinin başlangıcı oldu. Dizi öyle bir noktaya geldi ki alakasız onca karakter taytını giyip maskesini takıp kahraman olarak okçunun yanında karşımıza çıkmaya başladı.
1
9 months ago
orhanbayram profile photo
orhanbayram
Bazı bölümlerinde canım sıkılsa da severek takip ettiğim bir başka dizi.
0
11 months ago
Brook profile photo
Brook
Oldukça başarılı ve kendini fazla sevdiren hatta bağımlılık yapabilen bir dizi! :D Mutlaka izleyin! :) Bu da bir solukta başlayıp şu anki bölümlerine kadar geldiğim dizilerden biridir. :)
1
12 months ago
UnknownUser00 profile photo
UnknownUser00
diziye ilk başladığımda severek izliyordum bölümlerini, çok beğenmiştim ama bölümler ilerledikçe basitleşti. bir dizi ancak bu kadar saçmalayabilirdi, basitleşebilirdi. Artık bir yerden sonra error veriyor. bi bakmışsınız superhero olmayan bir insan evladı bile kalmamış. karakterlerin arasındaki ilişkiler de hep bi mantıksız hep bi çelişki içinde. Özetle, basitliğiyle insanı çileden çıkartan bir dizi.
7
1 year ago
ozkankilic profile photo
ozkankilic
kesin izleyin harika dizi
3
1 year ago
ecemcelikkol profile photo
ecemcelikkol
Mükemmel. Çok seviyorum bu hero olaylarını. His name is Oliver Queen
4
over 1 year ago
acarnesim profile photo
acarnesim
Batman filmine çok benzetiyorlar işin aslı baş karakter ve sonradan kazandığı özellikleriyle Oliver yani baş rolümüz benzerlik gösteriyor ama konusu neredeyse tamamen farklı özellikle farklı marvel karakterlerinin de ara ara dahil olması diziyi tadından yenmez yapıyor, izleyin bağımlısı olacaksınız.
0
over 1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Dizilerin için keşke her sezon için ayrı değerlendirme olsa. Daha sağlam bilgiler edinilebilir. Ben en azından yoruma öyle devam edeyim ilkini yorumlamıştım. İkinci sezon için konu çok daha sağla ve sürükleyici aksiyon da biraz daha üst seviyeye çıktı. İlk sezonun üstüne çok gelişme var. Olumsuz yanı ise yeni gelen sarışın ablamız (ki ilk sezonda gemi kazasında gösterilen kızı değiştirmişler böyle şeyler çok hoş görünmüyor bence) hem oyunculuk bakımından hemde aksiyon sahneleri bakımından zayıf kalmış. Neyseki her bölüm karşımıza çıkan bir karakter değil ve çıkmamaya da devam eder.
0
almost 2 years ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Yeni başladım denebilir oldukça güzel gidiyor ve tavsiye eden arkadaşlarım ilerleyen sezonların daha güzel oldğunu söylüyor. Arrow da DC Comics'ten çıkma bir çizgi roman ve Batman'le olan benzerlikleri benim beğenmemdeki etkenler arasında.
0
almost 2 years ago
sevincyivcii profile photo
sevincyivcii
3. sezon mikemmel başladıı
0
2 years ago
YusufCK34 profile photo
YusufCK34
Onu gerçekten incitmek için sevdiği herşeyi elinden aldıktan sonra bana gelip onu öldürmem için yalvardığı zaman,onu rahat bırakıcam. 1.Sezon bu sözleri söyleyen Slade abimiz 2.Sezon bu sozu kanıtlamıştır.
0
over 2 years ago
dcn24 profile photo
dcn24
incredible
0
over 2 years ago
efehalilm profile photo
efehalilm
İlk sezonu harika fakat 2.sezon konuyu biraz uzattılar bazı bölümler sıktı
0
over 2 years ago
furkandr profile photo
furkandr
çok güzel dizi
0
over 2 years ago
.SimS. profile photo
.SimS.
etkileyici ve güzel bir dizi bi başladınız mı bırakamıyorsunuz
1
over 2 years ago
mahmutyavuz profile photo
mahmutyavuz
ehh işte yoklukta
1
over 2 years ago
vesser profile photo
vesser
ilginç
0
over 2 years ago
ferraz profile photo
ferraz
iyi
0
almost 3 years ago
derrum profile photo
derrum
etkileyici
0
almost 3 years ago

Who liked Arrow

Who wishlisted Arrow

Shelves that Include Arrow

Interesting content shared about Arrow

^ Back to Top