Ash vs Evil Dead (2015- ) poster

Ash vs Evil Dead (2015- )

Episodes
Tags
Country
USA
Runtime
30 minutes
Last aired
KerseL Evil Dead efsanesi geri dönüyor! Bu sefer daha eğlenceli, daha şiddetli ve daha karmaşık bir öykü ile hem de! Son 30 yılını Evil Dead'in rahatsız edici umacılarının teröründen kaçınarak geçiren Ash; söz konusu insan ırkının geleceği olunca yeniden elektrikli testeresini kuşanıyor! Evil Dead mitinden eğlenceli bir "dünyanın sonuna doğru" hikâyesi çıkarmayı başaran serinin başrolünde ise yine kültler kültü oyuncu Bruce Campbell yer alıyor!

Boddah profile photo
Boddah
Şu diziyi bir yerlerde gördüğünüzde mutlaka tıklayıp izleyin derim.Absürt komedinin ve slasher türünün hakkını fazlasıyla veren,ve de Sam Raimi nin tarzına alışkınsanız sizi hiç sıkmayacak hatta 30 dakikalık dizinin sonunda bu kadar mıydı?ne çabuk bitti lan nidalarıyla izleyeceğiniz,ilerde daha fazla ses getireceğini düşündüğüm dizi,ayrıca içinde bir adet Lucy Lawless da barındırıyor e daha ne olsun.
0
25 days ago
lews profile photo
lews
Diziyi izledikten sonra filmleri izledim ,filmlerin baya üstünde diyebilirim güzel bi uyarlama olmuş absürd değişik bir komedi tarzı var sıkılmadan izleyebilirsiniz.
0
9 months ago
KerseL profile photo
KerseL
Bir sinema filmi bu kadar iyi diziye uyarlanır,korku ve komediyi harmanlayan harika bir dizi olmuş, filmi seyretmeyenler için absürt gelebilir ama işin güzel yanıda içindeki absürtlükten geliyor...
0
10 months ago
gangrel profile photo
gangrel
Dizi çok güzel olmuş komedi falan tam tadında. Eğlenceli izleyin.
0
12 months ago

Who liked Ash vs Evil Dead

Who wishlisted Ash vs Evil Dead

Shelves that Include Ash vs Evil Dead

Interesting content shared about Ash vs Evil Dead

^ Back to Top