Banshee (2013-2016) poster

Banshee (2013-2016)

Episodes
Country
USA
Runtime
60 minutes
Last aired
PaRaNoYa7 Bir zamanlar ülkenin en ünlüleri arasında yer alan bir mücevher hırsızı (Anthony Starr) hapishaneden yeni çıkmıştır. Yeraltı dünyasından bir arkadaşının yardımıyla, hapishaneye düşmesine neden olan soygundan kazandıklarına sahip olan eski ortağının (Ivana Miličević) peşine düşer. Ama aradan 15 yıl geçmiştir ve Anna olarak tanıdığı kadın artık Carrie ismini kullanan saygın bir emlakçıdır. Kadın Bölge Başsavcısı ile evlidir ve iki çocuğu vardır. Peki ya soygundaki pırlantalara ne oldu? Bu sırada, bizim mücevher hırsızımız kasabaya yeni Şerif ile aynı anda gelir ama birkaç olaydan sonra kahramanımız Şerif Lucas Hood kılığına girer ve kasabaya kendisini öyle tanıtır. Banshee korkunç derecede kanunsuz bir kasabadır. Hood da hemen bu durumu benimser ve bölgenin mafya babasına karşı doldurulur. Ancak bir yerlerde Bay Tavşan ismiyle tanınan bir patron daha vardır. Bu adam da on beş sene önce pırlantalarını çalan ikiliyi aramaktadır.

KerseL profile photo
KerseL
Bana göre mükemmel bir finalle en önemlisi de yarım kalmadan düzgün bir sonla veda etti. Baştan sona her bölümü harikaydı, her bölümünde ayrı bir aksiyon ayrı bir heyecan vardı. Başrolünden yan karakterlerine kadar hepsi rolünün hakkının veriyor. Dizi severlere kesinlikle tavsiye edeceğim bi yapım...
3
3 months ago
pembekelebek profile photo
pembekelebek
her bölümü film tadında çok kaliteli bir yapım.. tek kelime ile efsane.. her şeyiyle muhteşem
1
4 months ago
Novella profile photo
Novella
Clay Burton ve Job karakterlerinin orjinalliği çoğu zaman dizinin önüne geçti benim için. Yan rolde olmalarına rağmen gözüm hep onları aradı her sahnede son ana kadar. Efsaneler arasına koyamam ama kafamda edindiği yeri uzun süre koruyacak bir seri diyebilirim. Bir kaç sene sonra devam çekilirse mutlaka izlenir ;)
0
6 months ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Sezon 04x08 ile dizi final yaptı
0
7 months ago
cuneytcansever profile photo
cuneytcansever
''Banshee'' ile ''Banshee Origins'' hangi sıra ile izlenmelidir? Bilen ve takip etmiş bir arkadaştan tavsiye alabilirmiyiz?
0
over 1 year ago
eness profile photo
eness
aşırı aksiyon sahneler biraz basit 10 balta darbesi alan adam 2 saat sonra ayakta biraz uçmuş lar ama izlenir bir dizi
0
almost 2 years ago
Nycha profile photo
Nycha
Sürekli Bir aksiyon , 60 dakika boyunca Ekran' başına kitliyor Resmen
0
almost 2 years ago
aLiBngl profile photo
aLiBngl
kara mizah tadında eski esül harika bir dizii
0
over 2 years ago
mr.teller profile photo
mr.teller
Tek kelimeyle orjinal. Muhteşem senaryosu, kendine has akıcılığı ve başka hiçbir dizide görmediğim izleyicileri "tatmin etme çabası" ile favorilerimdendir. İzlemeye değer.
3
over 2 years ago

Who liked Banshee

Who wishlisted Banshee

Shelves that Include Banshee

Interesting content shared about Banshee

^ Back to Top