Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi (2010-2013) poster

Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi (2010-2013)

Episodes
Country
Turkey
Runtime
90 minutes
Last aired
Ricky.McFloyd Ankara Cinayet Büro Amiri olan Başkomiser Behzat Ç. alışılmadık bir polistir. Kafasına estiği gibi yaşadığına inanılsa da, bu daha çok kimseyle anlaşamadığından kaynaklanan bir durumdur. Asker olamayınca polis olan, kendince başka da bir baltaya sap olamayacak yapıda biridir Behzat Ç. Bu bakımdan en iyi yaptığı işi, yani polisliği çok sevdiğini düşünebilirsiniz. Devreleri Müdür olmuşken, aldığı cezalardan dolayı kendisi hâlâ Başkomiser kalan Behzat Ç. belki polisliği seviyordur ama yanındaki yalakaları, oturduğu koltuğu bırakmamak için elinden gelen her şeyi yapanları, olması gerektiği gibi herkese eşit olmayıp güçten taraf olanları sevmez. Farklı ama aslında olması gerektiği gibi bir polis olan Behzat Ç.'nin doğruluk, hak, adalet ama en önemlisi vicdan adına Ankara sokaklarındaki koşturmacasına katılmak istemez misiniz? Peki bu koşturmacada karşınıza çıkan engelleri aşıp bir Behzat Ç. olabilir misiniz?

eskon profile photo
eskon
Şu aralar Ankara'yı, Ankara'daki öğrencilik yıllarımı hatırlamak istediğim için izlediğim dizi... Tabi ki bu kadar kısıtlı bir amaç için de değil, gerçekten başarılı bir dizi olduğu için de izlemekteyim. Hem nadir Ankara'da geçen yapımlardan, İstanbul'dan biraz uzaklaşmak lazım değil mi? Güzeldir Ankara güzel, Ankara'da bir Behzat Ç. ise daha güzel!
1
5 months ago
heheka profile photo
heheka
ilk sezonu heyecanla bitirmeme ragmen ikinci sezonun baslarinda ne yazik ki artik beklentimin altina dustu.Yine de gerek karakterler olsun kurgu olsun ortalama turk dizilerine gore cok cok ustun ama efsane bi sezon finalinden sonra insan daha cok sey bekliyor ve belli yerden sonra kurgudaki hatalar da goze carpiyor.Su ara devam etmeyi dusunmesem de yine de benim icin ''en''lere girmis bir dizi olup Ankarayi sevme sebebimdir
3
9 months ago
burak24 profile photo
burak24
nasıl izliyoruz
0
11 months ago
Brkcalova profile photo
Brkcalova
Şuan ülkemizdeki gerçekleri tam anlamıyla açıklamıslar Erdal Beşikçioğlu ve Nejat İşler gibi efsanelerin başrolde olması ise diziyi daha çekici bir hale getirmiş.
0
2 years ago
osmanozdemir profile photo
osmanozdemir
Yalnızca ilk sezonu güzel olan ve yine birinci sezon finali dünya dizileriyle yarışabilecek diziydi. İyiydi. Çıtayı o kadar yükselttikten sonra malesef beklentilere karşılık veremeyip Arka Sokaklar'ın bir tık ötesinde kaldı. Üzdü.
4
over 2 years ago

Who liked Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi

Who wishlisted Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi

Shelves that Include Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi

Interesting content shared about Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi

^ Back to Top