Broadchurch (2013- ) poster

Broadchurch (2013- )

Episodes
Country
UK
Runtime
48 minutes
Last aired
BuseY. Broadchurch, olaylardan uzak olan sakin bir sahil kasabasıdır. Fakat bir gün, kasabalı ailelerden olan Latimer’ların 11 yaşındaki oğlu Danny, kumsalda ölü bulunur. Bu durum, küçük Danny’nin ailesi başta olmak üzere çevredeki tüm insanları altüst etmiştir. Bu şüpheli cinayeti araştırmak adına da, buraya yeni gelen Dedektif Alec Hardy ve onun doğma büyüme Broadchurch’lı yardımcısı Ellie Miller, iş başına koyulurlar. İkilinin keşfettikleri şeyler, hiç de hoşlarına gitmeyecektir.

Dikranagerd profile photo
Dikranagerd
David Tennant'ın muazzam İskoç aksanı ve oyunculuğuyla karşılaşacağınız ve ilk iki sezonunu kısa sürede bitirebileceğiniz çok başarılır bir dizi.
0
10 months ago
TabuttaRovasata profile photo
TabuttaRovasata
Oldukça başarılı ve gerçekçi bir dizi. Saçma amerikan polisiyelerinden sıkıldıysanız size çok iyi gelecektir bu dizi.
0
almost 2 years ago
BuseY. profile photo
BuseY.
doctor who'daki başarısından sonra david tennant'ı bir dizide daha görmek için izledim. tabi konusunu okuyunca da dikkatimi çekti çünkü polisiyeyi her türlü severim. dizi, polisiye-dram olarak geçse de dram türü daha baskın. açıkçası katilin "o" (?) olacağını da hiç tahmin etmezdim, bu konuda başarılı bir dizi olmuş gizemini sonuna kadar koruyor. 8 bölümlük mini dizi ve 2. sezonu 2015'de yayınlanacakmış. artık 2. sezonda ne olur bilemiyorum ama o günleri görürsem izlerim.
0
2 years ago

Who liked Broadchurch

Who wishlisted Broadchurch

Shelves that Include Broadchurch

Interesting content shared about Broadchurch

^ Back to Top