Carnivàle (2003-2005) poster

Carnivàle (2003-2005)

Episodes
Creator
Country
USA
Runtime
55 minutes
Last aired
Sanemm Carnivale, gezici bir karnavala katılarak polislerden kaçan ve tuhaf güçleri olan bir hapis kaçkını ile, California Mintern kasabasında rahiplik yapan ve yine tuhaf güçleri olan bir adamın ayrı hikâyelerini konu alır kısaca. Bu iki karakterin maceraları daha ilk bölümden de anlaşılacağı üzere bir noktada kesişecektir. Hikâye 1934 yılında, Amerika'nın tam Büyük Buhran ve Büyük Kuraklık yüzünden beli bükülmüş zamanlarında geçiyor. Trinity'de ilk atom bombası denemesinin yapıldığı günü "İnsanlığın mucize ve büyüyü, mantık uğruna takas ettiği" gün olarak gösteren Carnivale, ne yazık ki hikâyesini o güne kadar sürdürmeyi başaramadı.

atillagrafi profile photo
atillagrafi
Hiç edilmiş, aşmış dizi.
0
over 1 year ago
gangrel profile photo
gangrel
Gelmiş geçmiş en iyi dizilerden ama zorlama final ve yarım bırakılmasa iyiydi.
0
almost 2 years ago
benhawkings profile photo
benhawkings
gerçekten zorlayıcı bir dizi. neyin ne olduğunu anlamak için dizinin planlandığı gibi yanlış bilmiyorsam 5 sezon sürmesi gerekirdi. Rome dizisini yapmak için hbo bu diziden vaz geçti. Çünkü bölüm başına maliyet çok yüksekti. Ayrıca reytingleri de iyi değildi. Bence çok büyük bir hataydı bu diziyi bitirmek. Çünkü neredeyse 2 düzine dizi izledim ama carnivale'in yeri ayrıdır. Farklı dizi arayanların ciddi şekilde bu diziyi izlemesini isterim.
0
over 2 years ago
starch profile photo
starch
Çok etkileyiciydi.Aslında kötü sandığımız daha mı iyi, ya da iyi sandığımızın yanında, kötü melaike gibi mi kalır...İzlemeye değer.
0
almost 3 years ago
Joker profile photo
Joker
çok farklı bir dizi, biraz iç karartıcı ama.
0
3 years ago

Who liked Carnivàle

Who wishlisted Carnivàle

Shelves that Include Carnivàle

Interesting content shared about Carnivàle

^ Back to Top