Continuum (2012-2015) poster

Continuum (2012-2015)

Episodes
Creator
Country
Canada
Runtime
45 minutes
Last aired
DeadMan 2077 yılında dedektiflik yapan Cameron Kiera, amirinin de isteğiyle, Liber8 diye bilinen bir terörist grubunun idamına katılır. Birşeyler ters giderken, ne olduğunu anlayamadan kendini kaçakların peşinde günümüz Vancouver'ında bulur. Oğlu ve eşinden uzakta bu zamana sıkışıp kalan Cameron, suçluları yakalamak ve hayatına geri dönmek için elinden geleni yaparken, Alec Sadler adlı genç bir dahi ona yardım eli uzatır..

hayyam profile photo
hayyam
senaristleri sanırım çok fazla türk dizisi izlemişler......şimdiye kadar ki izlediğim en kötü diziydi......harcadığım zamana üzüldüm açıkçası....
0
1 year ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Dizi Sezon 4x06 da final yaparak bitti.
1
1 year ago
biologist profile photo
biologist
Çerezlik bir dizi diye başlamıştım ama karakterler oturduktan sonra acayip sardı. Özellikle 2. sezonun finaliyle 3. sezonun ilk bölümü tadından yenmeyecek türden. İlk bölümlerde belki biraz sıkılabilirsiniz -belki de sıkılmazsınız, bilemiyorum- ama sonradan açılan dizilerden olduğunu belirtmeliyim. Bilim kurgu ve polisiyeyi başarılı bir şekilde harmanlamasının yanı sıra, zaman zaman felsefi bir boyut kazanan diyaloglar 3. sezonla birlikte daha fazla yer almaya başlıyor..
2
1 year ago

Who liked Continuum

Who wishlisted Continuum

Shelves that Include Continuum

Interesting content shared about Continuum

^ Back to Top