Eek! the Cat (1992-1996) poster

Eek! the Cat (1992-1996)

Episodes
Tags
Animation, Comedy, Family
Country
Canada
Runtime
30 minutes
Last aired

Trailer not available.

kaptankaptanim profile photo
kaptankaptanim
Bir hatırlatma Eek!'ten sonra The Terrible Thunderlizards(Mağara adamlarını kovalayan komando dinozorlar) ve Klutter(Pis kıyafetlerin birleşmesi sonucu ortaya çıkan bir yaratık) adında iki kısa çizgi film yayınlanırdı.
0
over 1 year ago
kaptankaptanim profile photo
kaptankaptanim
Fox Kids'in efsane çizgi filmlerindendir. En güzel bölümleri Bigzilla, Havuz deliğinden geçip bilinmeyen bir adada mavi bir kabileyle savaştıkları bölüm, Yaşlı kadının kedisini karıştırdığı bölüm, aşk meleği bölümü, Zoltar gezegeninin uzaylılarının dünyaya indiği bölüm, cadılar bayramında mezarlıktaki hayaletlerin evlerine geri dönmesini sağladıkları bölüm, skuşi ayıların başkanın heykelini kaçırdığını zannettikleri bölüm, katil bir tavşanın evlerinde yaşadıkları bölüm, kedi melvis, Eek'in dokuzuncu canını kaybettiğini sanıp kartların karışması sonucu cehenneme düştüğü bölüm(Çakal hale gözlerimin önündedir.) ve tartışılmaz ajan kedi bölümü. O bölümden bir alıntı yapmak istiyorum.

Öncelikle bölümü biraz hatırlatayım. Kedi adında bir ajanı bulmak için bir kadın ajan gönderilir ve salak yardımcısı ne zaman aptal bir şey yapsa İvan kırmızı düğme der kötü adam ve kırmızı düğmeye basıldığında başlarına hep kötü şeyler gelir. Eek, uçakta kadın ajanla tanışır ve ben kediyim der. Kız da kötü adama Eek'i götürür. Ve şöyle bir diyalog ortaya çıkar.

Kadın ajan: Sana kediyi getirdim şef.
Kötü adam: İyi de bu Kedi değil ki. Bu bir kedi!
0
over 1 year ago

Who liked Eek! the Cat

Who wishlisted Eek! the Cat

Shelves that Include Eek! the Cat

Interesting content shared about Eek! the Cat

^ Back to Top