Falling Skies (2011-2015) poster

Falling Skies (2011-2015)

Episodes
Creator
Country
USA
Runtime
42 minutes
Last aired
ozlemckaya TNT, Steven Spielberg 'ün yeni bilim kurgu dizisine imza atıyor. Bu yeni dizi, kanalın The Closer ve Men of a Certain Age dizilerinden sonra en çok tutulan dizileri arasında yer almaya aday gösteriliyor. Dizi, dünyayı yakıp yıkmaya çalışan uzaylılara karşı verilen savaşı konu ediniyor. Uzaylılar, aşırı derecede güçlü ve ileri düzeyde teknolojik aletlere sahiptir. Boston tarih profesörü olan Noah Wyle (E.R) ise, dizi de uzaylıları yenmek için stratejik planlar yapmaktadır. Dizinin yapımcılığını Steven Spielberg, Tha Pacific ve Justified dizilerinden tanıdığımız Graham Yost, Mark Verheiden ( Battlestar Galactica) ve Greg Beeman (Smallville) üstleniyor. Dizinin senaryosu ise Oscar ödüllü Saving Private Ryan'ı yazan Robert Rodat tarafından kaleme alınıyor.

szymek profile photo
szymek
Vakit öldürmek amacıyla başladığım ama sonradan beni içine çekip 4 sezonu bir kaç günde bitirten bir diziydi. 5.sezonun son bölümüne kadar her şey çok iyiydi ama Final bölümü ne yazık ki vasattı. Süper ilerleyip berbat final yapan diziler kategorimde Merlin ve Lostun ardından 3.sıraya yerleşti.
0
12 months ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
dizi final yaparak bitti.
2
over 1 year ago
UNALILK profile photo
UNALILK
Güzel bir dizi olmuş. Gayet de sürükleyici. 5. sezona kadar geldim. Galiba keşke bitmese diyeceğim...
2
over 1 year ago
Wishniakro profile photo
Wishniakro
5. ve son sezonu izlicez 2015 de, genel konusu bilindikdi ama karekterlerin özelliklerinin izlenmeğe değer ayrıca dizinin bitmesiyle Noah Wyle The Librarian filminin dizisine başlıcak buda epeydir yapsalarda izlesek dediğimiz dizilerdendi.
1
2 years ago
ZEYOVIC profile photo
ZEYOVIC
Güzel bir dizi. revolutiondan biraz çalmışlar sanki ama karakterler gerçekten çok başarılı. ilk 3 sezon güzel 4.sezon da biraz sıkmışlar sanki
0
over 2 years ago

Who liked Falling Skies

Who wishlisted Falling Skies

Shelves that Include Falling Skies

Interesting content shared about Falling Skies

^ Back to Top