Fear the Walking Dead (2015- ) poster

Fear the Walking Dead (2015- )

Episodes
Country
USA
Runtime
60 minutes
Last aired

Philosophy profile photo
Philosophy
The Walkin Dead beklentisi ile açıp izleyebilirsiniz. Tabi onun kadar olmasada başarılı.. Olayları iyi mesajlar vererek, güzel bir başlangıç yapmasını sağlamışlar. Umarım ilerleyen bölümlerde TWD'deki oyuncuların virüsten önce olan yaşamlarıyla olan bir bağ olursa nasılda güzel izlenir.
1
2 months ago
Senemini profile photo
Senemini
Walking dead bomba gibi bir sezon yasatmisken, fear the walking dead in 2.sezonu acikcasi cok yavan,cok zorlama geldi ama napalim malum onumuz yaz, dizi yoklugunda idare eder.
1
6 months ago
mahru profile photo
mahru
twd sezon tatiline girip 7 ay kim öldü leyynn merakı ile beklerken paresetamol etkisinde olan yan dizi..kaçak yapı gibi desek olur ama buda iyi gidiyor şimdilik.tabi yine bu virüs nerden çıktı üleynn hangi şerefsiz saldı diye cevap arıyorsanız sizi lost dizisinde ki arayış içinde zannederdim.
0
7 months ago
scrscream profile photo
scrscream
Güzel izlenebilir dizi başlangıcı merak ediyordum zaten ama TWD oyuncularını gözüm aramıyor değil.Onlarıda gösterseydiler çok güzel olurdu..
0
7 months ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Beklentim çok düşüktü ama bence gayet güzeldi. Yapılan kötü eleştiriler biraz ağır olmuş. Bir TWD değil elbet ama izlemek sarıyor. Özellikle 2. ve sezon bölümünde TWD tadı aldığımı söylemeliyim.
2
10 months ago
gangrel profile photo
gangrel
TWD başlayana kadar gayet güzel idare ediyor. Olayların başlangıcını izlemek de keyifli. Tvsiye ederim.
0
1 year ago
FragmanTV profile photo

Who liked Fear the Walking Dead

Who wishlisted Fear the Walking Dead

Shelves that Include Fear the Walking Dead

Interesting content shared about Fear the Walking Dead

^ Back to Top