Friends (1994-2004) poster

Friends (1994-2004)

Episodes
Country
USA
Runtime
22 minutes
Last aired
Nurullahsert Tüm zamanların en sevilen sitcom'larından biri Seinfeld ise diğeri hiç kuşkusuz Friends olmuştur. Çocukluk arkadaşı olan Monica ve Rachel, Monica'nın ağabeyi Ross, Ross'un üniversiteden oda arkadaşı Chandler... Chandler'ın ev arkadaşı Joey ve Monica'nın eski arkadaşı Phoebe. Geçmişleri bir şekilde bir yerde kesişen bu 6 arkadaşın yedikleri içtikleri ayrı gitmiyor.Müthiş bir mizah ile dostluk bağlarının içiçe geçtiği dizideki karakterler, 10 sezona yayılan hikaye boyunca izleyiciyle birlikte büyüyüp olgunlaşıyor.Jennifer Aniston gibi sonradan yıldızlaşacak isimleri kazandıran bir dizi olarak da unutulmazlar arasındadır.

bencelatte profile photo
bencelatte
Her bölümünde kahkahalara boğup kendini bu kadar sevdiren son bölümü ile böyle hüzünlendiren bir dizi daha bulacak kadar şanslı olduğumuzu düşünmüyorum. 'kahve içelim mi ?'
4
24 days ago
sinemasal profile photo
sinemasal
hayatimdaki en eğlenceli bir ayı yaşatan bu diziyi uğurlarken uzulmemek elde değil.. bu diziye başlamama vesile olan şey burda yapılan yorumlardır.. herkese ayrı ayrı teşekkürlerimi sunmak istiyorum..
4
2 months ago
phoebe profile photo
phoebe
Tüm yaşamdaki en güzel şeylerden biri kesinlikle!!! Defalarca her bir sezonunu izledim, bıkmadan gene izlerim. Samimiyet, dostluk, komedi... Hepsi bu dizide fazlasıyla var, izlerken dünyadan soyutlayan mucizevi bir dizi. MUH TE ŞEM !!!
4
6 months ago
Vervain profile photo
Vervain
Birkaç gün önce 10 koca sezonu bitirdim. Şimdi biraz zaman geçsin üzerinden tekrar başlarım düşüncesindeyim. Kafamda karakterlerle ilgili sıralamalar yapıyorum, zaman zaman aklıma gelen sahnelere gülüyorum, bir yakınım çok uzaklara gitmiş gibi hissediyorum :(( Sen 22 yıl önce bir dizi çek, 2016'da bile insanlar hala ağızlarının suyu aka aka izlesinler, işte başarı bu...bugüne kadar izlediğim Sit-comların en başarılısı...İzlemeyenler çok şey kaybediyorsunuz, hemen 1-2 bölümle başlayın , sonra konuşalım :))
14
7 months ago
Haticeozkrn profile photo
Haticeozkrn
hiç bitmeyecekmiş gibiydi...
2
8 months ago
eminuk profile photo
eminuk
Ne diziymiş be ! Çerez gibi gidiyor yeminle. "Ne varmış bu dizide bu kadar abartilacak, bir görelim bakalim " diye başladım, şimdi diziyi izlemek için yemeden içmeden kesilip, uykusuz kalabilirim. Sit-com bir din olsaydı, bu dizi kesinlikle o dinin tanrısı olurdu. İşte ben de abarttim, ama olsun pişman değilim.
13
10 months ago
ecemcelikkol profile photo
ecemcelikkol
Friends maceramın sonuna gelmiş bulunmaktayım. Birkaç güzel şey söylemeden geçemeyeceğim. Son sezonu o kadar uzun sürede izledim ki kıyamadım hiç son bölümlere. Friends izlemek onların 10 yıl süren maceralarına ortak olmak, kimin hangi olaylara nasıl tepki vereceğini tahmin edebiliyor olmaktı. 10 sezonu kahkahalarla izleyip, son bölümde gözyaşlarına boğulmaktı. Friends izlemek o 6 kişilik ailenin +1 i olmaktı.Son olarak I’ll be there for you. ‘Cuz you’re there for me too.
9
10 months ago
SuaY profile photo
SuaY
Neden neden neden bitti. Bunu bana nasıl yaparlar. Kendimi haksızlığa uğramış hissediyorum. Oynasaydınız işte ölene kadar :/ Özliyecem sanırım.
21
10 months ago
Gokalpb profile photo
Gokalpb
Film izlemeyi bırakıp bu diziye odaklandım. Pişmanım. Yanlış anlaşılmasın daha güzelini izleyemeyeceğim için pişmanım. Keşke bi 20-30 sezon olsaydı :(
14
12 months ago
MeKa profile photo
MeKa
Bitecek diye izlemeye kıyamıyorum, o kadar güzel..
8
1 year ago
sinefilzeyn profile photo
sinefilzeyn
bittiğinde ağladım, hem de 1 ayda on sezonu izlemiş olmama rağmen o kadar iyi bir dizi, on yıl izlemiş insanı düşünemiyorum , henüz izlemediysen hemen başla!
2
1 year ago
.SimS. profile photo
.SimS.
Ewet diziyi yeni bitirdim ve öncelikle diziyi henüz izlememiş olanlar şunu bilmelisiniz ki izlemeden geçirdiğiniz her saniye zaman kaybı ..... Şu an komik gelebilir ama sanki gerçekten 6 arkadaşımı kaybetmiş gibiyim , sanki hepsi birden yok oldular :( Bu diziye ilk başladığımda hadi ama bir dizide bu kadar abartılacak ne olabilir ki diye düşünmüştüm . şimdi aslında söylenenlerin az olduğunu anlıyorum , hani her dizide sewdiğiniz we sewmediğiniz karakterler olur ya bu dizide kendinizle hangisini daha çok sewiyorum yarışına giriyorsunuz , 6 mükemmel dostluk,aşk,sevgi,komedi ... her birini tek tek özleyeceğim .. yani gerçekten kim böyle bir hayatı olsun istemezdi .. kıskandıran , ağlatan, güldüren , aşık eden , kalbinizi yumuşatan mükemmel ötesi bir diziydi .. sanırım bitmiş olmasının werdiği üzüntü hiç geçmeyecek ... hepinize 'F.R.İ.E.N.D.S'li hayatlar :)
5
1 year ago
burcst profile photo
burcst
Hayatımda izlediğim en tatlı en güzel dizi diyebilirim.Her türlü duyguyu yaşıyorsunuz,oyuncuların hepsi zaten muhteşem.Dizide 6 yetişkin arkadaş var ama size yaşatılan 12 kişilik bişey,çünkü her birinin içinde küçük birer çocuk var ve o çocukların her hali sizi sürekli gülümsetiyor.En sevdiğim yanı da bu.Dostluğa,aşka,hayata güzel bi bakış,nasıl yetişkin olunurun cevabı.Sanırım tekrar izlerim.Tabi bir de dışı çıtır,içi akışkan tatlı Joey var,ona karşı boş değilim,özliycem :))
7
1 year ago
damla. profile photo
damla.
hiç arkadaş konulu bir dizi kötü olur mu..
0
1 year ago
atillalkan profile photo
atillalkan
keşke rossu baska bı adam oynasaymıs nefret edıyorum bu herifin oyunculugundan
0
1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Malesef bitirdim diziyi, hepsi birbirinden güzel on sezonun ardından. Son bölümde de biraz duygulanmadım değil. İzlediğim en özel dizilerden biri olucak ve mutlaka birgün yeniden belki de tekrar tekrar izleyeceğim 9,9/10
7
over 1 year ago
atillagrafi profile photo
atillagrafi
Son bölümü bu kadar ağır bir üzüntü bırakan başka bir dizi yoktur.
2
over 1 year ago
incrediblecolor profile photo
incrediblecolor
Bir bölümü 10 kere izleyeceğiniz muazzam dizi. İzlemeyenlerin daha sonra başını taşlara vura vura "Ben bunu daha önce neden izlemedim?" diyeceği dizi. Muhakkak izleyin!! :)
0
over 1 year ago
sinefilzeyn profile photo
sinefilzeyn
Geç izlemeye başladığım için utandım kendimden, How I met your mother gerçekten yanında tırt!
1
over 1 year ago
kursad23 profile photo
kursad23
Böyle bir dizi bir daha yapılamaz
0
over 1 year ago
acarnesim profile photo
acarnesim
Bu dizi için kitap yazsam az hatta ben yazmayayım da benden başka biri yani bu işi yapan biri mutlaka bu dizi için bir kitap yazmalı, kendi alanında bir daha asla böylesine kaliteli bir dizi olacağını zannetmiyorum. Bu dizideki komedi ve sıcaklık bir daha asla olmayacak o yüzden kesinlikle izleyin şiddetle tavsiye ediyorum. gerçek anlamda bir bütün halinde baş yapıt, her bölümü ve hatta her sahnesi başka bir olay bu dizinin. onun için daha fazla beklemeyin de izlemeye başlayın 10 sezonluk harika bir serüven bekliyor sizi ...
0
over 1 year ago
ENeMyPeAcE profile photo
ENeMyPeAcE
Dalında tek olan muhteşem dizidir..Kesinlikle izlenmesi gerek..Bittiği zamanda muadilini aramayın çünkü yok
0
almost 2 years ago
Meriadoc profile photo
hezarfen profile photo
hezarfen
veda etmek çok zor bir daha böyle birşeyin yapılmayacağını bilmek daha zor..çok güzeldi çokk
3
2 years ago
OguzBaki profile photo
OguzBaki
Hala izliyorum ... :)
0
2 years ago

Who liked Friends

Who wishlisted Friends

Shelves that Include Friends

Interesting content shared about Friends

^ Back to Top