Gotham (2014- ) poster

Gotham (2014- )

Episodes
Runtime
42 minutes
Last aired
Ricky.McFloyd DC Comics’in ünlü kahramanı Batman’in şehri olarak bildiğimiz Gotham’ın, Batman'den öncesini anlatacak dizi; Polis Departmanı’nda çalışan James Gordon’ı merkezine alacak. Bruce’un Batman’e dönüşme yolculuğuna eşlik edecek Gordon, şehirdeki pek çok kötü adamla da mücadele edecek. Ayrıca Penguen, Kedi Kadın, Bilmececi ve Zehirli Sarmaşık gibi Batman evreninin birçok ünlü karakteri; gençlik halleriyle Gotham’da arz-ı endam edecek!

SNOWSXYZ profile photo
SNOWSXYZ
Çok güzel işlenmiş konusu . İlk başlarda Batmani falan beklemeyin konu geçmişi anlatıyor . Her bölümde farklı bir aksiyon var . Joker karakteri kanaatimce farklı bir sezonda işlenecek .
0
10 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Eğer düzgün işlenebilirse kullanabilecekleri inanılmaz karakterler var. Batman'in yaşıt rakiplerinin küçük oluşu biraz sorun daha Joker falan göremedik ki en çok beklediğim karakterlerden biri ve ya Harley Quinn.Onun dışında Dark Knight'ta malesef göremediğimiz Penguen şuana kadar dizinin en ilgi çeken oyuncusu ve oldukça başarılı da oynuyor. Falcone ve Maroni'de iyi yansıtılmış zira Batman'den önce Gotham'ı elinde tutan iki mafya babası. Gotham'ın karanlık yapısınında çok çok iyi yansıtıldığını dş,üşünüyorum görsel olarak. Benim gibi Batman hayranları için çok iyi bir seri ve senaristlerin hüneriyle çok çok daha iyi yerlere gelebilir.
0
almost 2 years ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
İlk bölümü izledim ve dizi bence çok iyi bir başlangıç yapmış. Gotham'ın havası çok başarılı yansıtılmış. Çizgi roman üzerinden giderlerse uzun bir seri olabilir çünkü sinemada da göremediğimiz çok enteresan ve ilgi çekici karakterler var. Umarım hepsine biraz zaman ayırırlar. Benim gibi Batman hayranı olanlar için (ki hayranı olduğum tek süper kahramandır) çok yüksek bir seyir keyfi olacağı kanaatindeyim.
1
almost 2 years ago
CagoTR profile photo
CagoTR
batman'in öncesini anlattığı için bilmesen daha iyi aslında daha çok zevk alırsın. Diziden sonra batman izlersin taşlar yerine cuk oturur. Şimdi biz batmani biliyoruz diye dizide bazı şeyleri sorguluyoruz işte yok joker nerde yok joker batmanle yaşıttı küçüktü falan diye efsaneler dolaşıyo etrafta en iyisi bilme kafan berrak sıfırdan izler.
3
almost 2 years ago
okandemirel profile photo
okandemirel
batman'in hikayesini çok iyi bilmeyen biri için tavsiye edilebilir mi?
0
2 years ago
XieXie profile photo
XieXie
hemen başlayın
0
2 years ago
.SimS. profile photo
.SimS.
ilk 3 bölümü etkileyici ve güzel bölüm ilerledikçe kalitesini arttırırsa çok daha güzel olacaktır
1
2 years ago
Filmkopat profile photo
Filmkopat
Güzel Başlangıç Yaptı Devamı Gelir İnşallah
0
2 years ago
Poker profile photo
Poker
Batmandaki gerçek Gothamın halini görmek istiyorsanız bu diziyi kesinlikle izleyin.
3
2 years ago
TheDarkKnight profile photo
TheDarkKnight
gayet başarılı
0
2 years ago

Who liked Gotham

Who wishlisted Gotham

Shelves that Include Gotham

Interesting content shared about Gotham

^ Back to Top