Günesin Kizlari (2015- ) poster

Günesin Kizlari (2015- )

Country
Turkey
MeKa Güneş 35 yaşında, 3 çocuklu, İzmirli bir edebiyat öğretmenidir. 17 yaşında, birbirlerinden tamamen zıt karakterde, çift yumurta ikizi olan kızları Nazlı ve Selin, ve onlardan iki yaş küçük Peri ile kendi hallerinde mutlu bir hayat sürmektedirler. Derken Güneş’in karşısına İstanbullu bir iş adamı olan Haluk Mertoğlu çıkar. Haluk ve Güneş birbirlerine âşık olurlar. Haluk’un kısa sürede evlenme teklifi etmesi Güneş’i şaşkına çevirir. Güneş, teklifi kabul etmek ister ancak ortada küçük bir sorun vardır. Kızları, henüz Haluk’un varlığından haberdar değildir. İkizlerden Nazlı bu evliliğe kesinlikle karşıdır. Selin, hem annesi hem de kendisi için bu evliliğin çok iyi bir fırsat olduğunu düşünürken, en küçükleri Peri, annesini mutlu eden seçimin onu da mutlu edeceğini söyler. Nazlı’nın çıkardığı bütün sorunlara rağmen Haluk’un Güneş’ten vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. Güneş ve kızları Mertoğlu ailesinin yaşantısının ortasına bomba gibi düşerler. Mertoğlu ailesinin hayatı hiç de dışarıdan göründüğü kadar mükemmel değildir. Güneş'in kızlarının gelişiyle tüm dengeler değişecek ve bütün sırlar ortaya dökülecektir.

MeKa profile photo
MeKa
Yaz dizileri içerisinde bence en izlenebilir olanı. Eleştirilecek çok fazla nokta olmasına rağmen Emre Kınay'ın psikopat rolündeki başarısı ve Tolga Sarıtaş'ın o güzel bakışlarıyla kendini izlettiriyor. Bir de Nazlı'yla Savaş ölürse tadından yenmez, hayatımda bu kadar gıcık bir çift daha görmedim.
1
1 year ago
.SimS. profile photo
.SimS.
kaliteli yaz dizilerinden biri , özellikle mekanlar gerçekten güzel baştan savma bir yapım değil şu ana kadar güzel bir konuyla devam ediyor umarım bozmaz
1
1 year ago

Who liked Günesin Kizlari

Who wishlisted Günesin Kizlari

Shelves that Include Günesin Kizlari

Interesting content shared about Günesin Kizlari

^ Back to Top