Herushingu (Hellsing) (2003) poster

Herushingu (2003)
Hellsing

Episodes
Tags
Action, Animation, Fantasy
Country
Japan
Runtime
23 minutes
Last aired
mervyazc Avrupa'da vampirlere karşı verilen savaşta en önde savaşan kurum olan Hellsing Institute ve onun gizli silahı Alucard, son görevde bir köyü neredeyse tamamen zombi haline getiren ve onların kanıyla beslenen bir vampire karşı savaşmaya giderler. Aynı köye bir süre önce gönderilen polis güçleri saldırıya uğramış ve içlerinden sadece acemi polis memuru Seras Victoria sağ kalmıştır. Tam vampirin eline düşmüşken içeri Alucard girer ancak dövüş sırasında Seras yaralanır. Ona ölmek üzere olduğunu söyleyen Alucard, Seras'a iki seçenek sunar: Ya orada ölecektir, yada Alucard'ın kanını içerek yeniden doğacaktır. Seras ikincisini seçer. Araştırmaları esnasında yeni bir tür vampir ile karşılaşırlar. Bu tür doğuştan yada bir vampir ısırığı ile değil yapay yollarla oluşmaktadır.

Trailer not available.

sabriayes profile photo
sabriayes
yapım zamanından kaynaklandığını düşündüğüm detaydan uzak, çizgi filmi andıran çizimlerine rağmen gayet karizmatik bir dracula modeli yaratmayı başarmışlar. izlediğim kadarıyla animenin bütün yükünü de bu karizma karakter üstlenmiş. şimdilik neler olucak diye izlemeye devam ediyorum, keşke her bölümü ilkindeki etkiyi yaratsa.
3
8 months ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Harika bir anime. Yine çok yaratıcı ve sağlam bir senaryo. Arucard karakteri asla aklımdan çıkmayacak en karizmatik karakterlerden biri oldu. 13 bölümle en fazla bu kadar harika bir yapım çıkardı :D Kesinlikle izlenmeli.
4
1 year ago

Who liked Herushingu

Who wishlisted Herushingu

Shelves that Include Herushingu

Interesting content shared about Herushingu

^ Back to Top