Houdini (2014-2014) poster

Houdini (2014-2014)

Episodes
Country
Canada
Last aired
yabann Son zamanlarda Vikings ve The Bible ile adından söz ettiren History Channel'dan yeni bir dizi projesi geliyor. History'nin bir mini dizi olarak planladığı, Macar asıllı ünlü ABD'li illüzyonist Harry Houdini'nin hayatını anlatacak olan projenin başrolü de açıklandı. Houdini'yi Oscar'lı ünlü aktör Adrien Brody canlandıracak. Kariyerinin ilk yıllarında çeşitli tv dizi ve filmlerinde yer alıp o zamandan beri küçük ekrandan uzak duran Brody için, uzun zaman sonra bir ilk olacak olan Houdini projesinin yapımcılığını History ile birlikte J.J. Abrams'ın babası Gerald W. Abrams üstleniyor. The Bible ve Hatfields and McCoys'un ardından Houdini, kanalın üçüncü mini dizisi olacak.

Sefa profile photo
Sefa
Adrien Brody'nin oyunculuğu ve gelmiş geçmiş en iyi illüzyonistin biyografisi. Tam bir şaheser. Keşke devamı olsada izlesek diyeceğiniz harika bir mini dizi izleyin derim.
2
6 months ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Mükemmel bir yapım. History Channel kaliteli dizinin nasıl olacağını bir kez daha kanıtlamış. Adrien Brody' de mükemmel oyunculuğuyla diziye güzellik katmış.
1
over 1 year ago
incrediblecolor profile photo
incrediblecolor
Harry Houdini'nin yaşamını anlatan bir mini dizi. (Sherlock sevenler için, dizide Arthur Conan Doyle karakteri de yer almakta)
1
over 1 year ago
yabann profile photo
yabann
History Channel ' ın 2 bölümlük mini dizisi ..
1
2 years ago

Who liked Houdini

Who wishlisted Houdini

Shelves that Include Houdini

Interesting content shared about Houdini

^ Back to Top