Jessica Jones (2015- ) poster

Jessica Jones (2015- )

Episodes
Tags
Country
USA
Runtime
60 minutes
Last aired
Ricky.McFloyd Kimyasal bir sızıntı sonucu Jessica Jones, insanüstü bir güce ve dirence, ek olarak da ses hızına yakın hızlarda uçma yeteneğine sahip olur. Daredevil’in kardeş dizisi olacak Jessica Jones, tıpkı onun gibi 13 bölümden oluşacak ve 2015’de Netflix’de yayınlanacak.

pembekelebek profile photo
pembekelebek
farklı bir havası var.. ve gayet hoş ve güzel bir dizi.
2
18 days ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
ilk 3-4 bölümden sonra bırakacaktım.Ama devam ettim.son bölümler ilklere göre güzeleşsede sıkıcı bir diziydi.2.sezonna bakmayı düşünmüyorum.
3
12 months ago
dadassedat profile photo
dadassedat
Tamam anlıyorum olayı konuyu karakterleri tanıtmak ve oturtmak için biraz ilk bölümler sıkıcı olur fakat bu bence biraz daha sıkıcıydı son bölümler iyiydi hakkını yememek lazım lakin daredevil dan sonra yine öyle bir iş bekliyorsanız çok yanılıyorsunuz ve şunu da belirtiyim çok tutarsızlıklarda vardı neyse izleyin ve kararınızı verin
0
12 months ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Her ne kadar öncesinde oluşan beklentiyi karşılamasa da ben beğendim. En büyük dezavantajı Daredevil gibi harika bir diziden sonra gelmesi. Fakat şunu da dikkate almak gerekir ki Jessica Jones Daredevil kadar köklü bir karakter değil bu nedenle ben ellerinden geleni yaptıklarına inanıyorum. Dizinin ilk6-7 bölümünü çok düşük beklentilerle ve sabırla izlersiniz sonraki bölümleri beğeneceğinize inanıyorum ancak yine beklentiyi yüksek tutmamak gerek.
3
1 year ago

Who liked Jessica Jones

Who wishlisted Jessica Jones

Shelves that Include Jessica Jones

Interesting content shared about Jessica Jones

^ Back to Top