Kardes Payi (2014-2015) poster

Kardes Payi (2014-2015)

Episodes
Country
Turkey
Runtime
70 minutes
Last aired
Ricky.McFloyd Başrollerde Ahmet Kural ve Murat Cemcir'i gördüğümüz Kardeş Payı'nda ikili yine Selçuk Aydemir ile çalışıyor. Dizide Metin ve Ali adlı iki su tesisatçısı kardeşin dünyayı kurtarmak için yaptıkları icat konu ediliyor. Dizinin sloganı: "Onlar sıradan tesisatçı değiller!"

Feedback profile photo
Feedback
Din ile ilgili espireleri gereksiz ve zarar verici.
0
7 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Harika bir dizi. İşler Güçler'in üzerine aynı tadı bulamayacağımdan emin olarak başlasam da 3. bölümden itibaren içine çekti ve hayranı oldum. Zaten ekip büyük oranda aynı Feyza karakteri ise gayet hoş oturmuş. Dizinin tek sorunu ki sorun mu bu tam emin değilim, ikinci sezon espri kalitesinden hiç bir şey kaybetmemiş olsa da üstünde oturduğu güzel konuyu kaybediyor. 13 bölümlük kısa sezonun bir saniyesi bile sıkmadı fakat böyle serbest bir komediye dönüşmüş. Bence birinci sezonki hali daha iyiydi. Herkesin amacı ve niyeti belliydi ve içine güzel de dram katılabiliyordu. Tabi bir de Finali ise aceleye gelmiş malesef ve çok çarpıcı bir final olmamış İşler Güçler'deki gibi. Zaten yayından kaldırılışından dolayı sanırım sezonun ortasında ve finalde de buna dair ve genel olarak bolca mesaj gönderilmiş. ki dizi içerisinde de bunlar fazlasıyla mevcut. Yorumdan çok incelemeye döndü bu :D her neyse izlediğim en güzel Türk dizilerinden birisiydi. Böyle şeylerin değerini bilemeyişimiz gerçekten üzücü. İşler güçler'in üstünde değil bana göre ama en az onun kadar büyük bir keyifle tekrar tekrar izleyeceğim bir dizi.
2
8 months ago
eminuk profile photo
eminuk
2. sezondayim ve aşağıdaki yorumumda bahsettigim isinamama durumu yerini "dizi neden bitti uleeeennn" e bıraktı.Diziyi giderek daha fazla sevmeme neden olan nokta ise çarpık ilişki ekmeğini sonuna kadar somuren dizilerin aksine, fantastik karakterlerine ragmen ozledigimiz mahalle kavramini yeniden gundeme getirmesi. Kötüler hiçbir zaman gerçekten kötü değil, iyiler de sütten çıkmış ak kaşık değil. Gönderme kullanmaları özellikle çok hoşuma gitti. Bitmesini istemezdim ama zirvede bırakması güzel olmuş.
1
1 year ago
eminuk profile photo
eminuk
İzlemeye yeni başladım ve ilk izlenim olarak süresi çok uzun geldi nedense. Güzel espriler var ama arka arkaya çok fazla espri yapalım derken kaliteli olanlarini harcamislar gibi geldi. Bu diziye bütün olarak çok isinamasam da acaba ne diyecek diye sabırsızlıkla beklediğim karakterler var. Yani bir karaktere gulmeseniz de başka bir tanesi açığı kapatıyor. Favori dizim olmayacak belli ama favori karakterlerim olacak.
1
1 year ago
sabriayes profile photo
sabriayes
isler gucler hic ilgimi cekmemisti ama nasil olduysa bunu sevdim. ara ara izliyorum.. tam takipcisi sayilmam. yakin zamanda final yapmasi kotu olucak.
0
over 1 year ago
okandemirel profile photo
okandemirel
Yeni Sezon 29 Ocakta...
0
almost 2 years ago
CANERAHMET profile photo
CANERAHMET
izleyin izletin izlemeyenlere zorla izlettirin
1
almost 2 years ago
Wishniakro profile photo
Wishniakro
dikkat edin gülmekten çatlama riski var :D
3
almost 2 years ago
Asosyal profile photo
Asosyal
Cok uzun süre ara verdierl acaba ne zaman baslıyacak
0
almost 2 years ago
ahmett19 profile photo
ahmett19
Devam dizisi de ii olmus
0
2 years ago
ironman profile photo
ironman
Leyla ile mecnun dan sonra şuan en iyi türk dizisi 2. sezon ocakta başlıcakmış o zamana kadar neye gülücez bilmiyorum artık
0
2 years ago
hyperion42 profile photo
hyperion42
Komedinin kemal sunaldan sonra en iyi temsilcileri aksini iddia edenler Cinnah ...
1
2 years ago
furkandr profile photo
furkandr
bu ikili muhteşem
2
2 years ago
.SimS. profile photo
.SimS.
eğlenceli ve kaliteli bir komedi dizisi
2
2 years ago

Who liked Kardes Payi

Who wishlisted Kardes Payi

Shelves that Include Kardes Payi

Interesting content shared about Kardes Payi

^ Back to Top