Kkotboda namja (Boys Over Flowers) (2009) poster

Kkotboda namja (2009)
Boys Over Flowers

Episodes
Tags
Country
South Korea
Runtime
70 minutes
Last aired
JanGeunSuk26 Dizide fakir bir kuru temizlemecinin kızı olan ve bir lokantada çalışan Geum Jan Di nin Kore nin en ünlü özel okuluna girmeye hak kazanması ve burada okulun F4 (Çiçek Dörtlü) diye adlandırılan grubuyla yaşadığı olaylar anlatılmaktadır. F4 grubu Kore nin en zengin ve en ünlü ailelerinin oğullarının oluşturduğu bir gruptur. Sadece okulda değil okul dışında da çok ünlü olan ve korkulan bu grup, okulda kendilerine yapılan en ufak bir yanlış hareketi bile affetmez yapan kişiyi okuldan kaçırana kadar çeşitli eziyetler yaparlar. Özellikle grubun lideri olan Goo Joon Pyo acımasız ve düşüncesiz biridir. Geum Jan Di nin bir arkadaşının grupla ters düşmesi üzerine Jan Di dayanamayarak olaya müdahale eder ve sonrasında F4 ün çeşitli eziyetlerine maruz kalır. Ama pes etmez ve her şeye rağmen okula gelmeye devam eder. Onun bu cesareti karşısında şaşıran F4, onun diğerlerinden farklı biri olduğuna karar verir. F4 ün lideri olan Joon Pyo, Jan Di den hoşlanmaya başlar, bu onun hayatında ilgi duyduğu ilk kızdır. Ancak Jan Di grubun kendi halinde ve sessiz olan üyesi Yun Ji Hoo ya aşık olmuştur. Bundan sonra Hem Jan Di nin kendi içinde yaşadığı duygusal karışıklık hem de Joon Pyo ve Ji Hoo nun Jan Di yi kazanmak için gösterdiği çaba beşinin de hayatlarının karışmasına neden olur. Jan Di kimi seçecektir; ilk aşkı Ji Hoon u mu yoksa onun için her şeyi yapmaya hazır Joon Pyo yu mu?

mels profile photo
mels
"Koreci" arkadaşlar hep aynı dizileri öneriyor galiba. :D Benim de ilk izlediğim Kore dizisiydi. Bir arkadaşımın önerisi üzerine izlemiştim. Evet güzel diziydi kabul ediyorum ancak Kore dizileri de bizim dizilerimiz gibi gereksiz uzunlukta. Bu da bir süre sonra sıkıyor maalesef. Bu dizinin ilk bölümleri güzel olsa da ortalarında çok sıkıldığımı hatırlıyorum. Ama hakkını vermeliyim ki finali harikaydı ve beni bile ağlatmayı başardı, tebrik ediyorum. :D :D
1
10 months ago
phoeniks profile photo
phoeniks
İlk kez bir Kore dizisi izledim ama çok beğendim eğlenceliydi:)) diziyi tavsiye eden arkadaşlara çok çok teşekkür ederim çok eğlencel, vakit geçirdim lee min- ho favorim oldu:)) ilk kez bu kadar kısa zamanda bir diziyi bitirdim benzer tavsiyeleri bekliyorum :))
0
1 year ago
starch profile photo
starch
Bana göre biraz genç işi geldi. Liseli şakaları bana çok uzak. Dizi güzel.
2
1 year ago
filmsever profile photo
filmsever
İlk izlediğim kore dizisi :)
1
over 2 years ago

Who liked Kkotboda namja

Who wishlisted Kkotboda namja

Shelves that Include Kkotboda namja

Interesting content shared about Kkotboda namja

^ Back to Top