Kureimoa (Claymore) (2007) poster

Kureimoa (2007)
Claymore

Episodes
Country
Japan
Runtime
24 minutes
Last aired
yazcsefa İnsanları avlayan ve onların arasında kılık değiştirerek yaşayan Yoma adlı canavarların olduğu bir dünyada, insanlığın tek umudu Claymorelar olarak bilinen yeni bir savaşçı türüdür. Claymorelar; gümüş rengi gözleri olan ve gizemli bir organizasyon tarafından bu yaratıkları yok etmek için yarı-canavara dönüştürülmüş kızlardır. Ama bu doğaüstü güçlerini bir Claymore ne kadar kullanırsa, insan yanını sonsuza kadar kaybetmeye de o kadar yaklaşır…

Trailer not available.

yasem profile photo
yasem
zırhlarının şıkırtısını özlediğim anime.hambun ningen hambun yoma lafı da ağzıma yapışmıştı izlerken. ningen kelimesinin insan manasına geldiğini öğrenmeme vesile olan anime.
1
2 months ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Animeye ilk başladığımda çizimler ve karakterler çok itici gelmişti ama konunun iyi olmasından doayı devam ettim ve ilerledikçe karakterleri daha sevdim ve çizimlere de alıştım. Sonunda da aklımda hep yer edecek izlediğim en iyi animeler arasında yer alacak bir anime oldu. Şiddetle tavsiye ederim çok güzel bir anime. Finaliyle olaylar yarıda kalmamış olsa de yine ucu açık bırakılmış. En az 26 bölümlük daha malzeme vardı elde. Keşke devam etseymiş.
3
1 year ago

Who liked Kureimoa

Who wishlisted Kureimoa

Shelves that Include Kureimoa

Interesting content shared about Kureimoa

^ Back to Top