Lost (2004-2010) poster

Lost (2004-2010)

Episodes
Country
USA
Runtime
44 minutes
Last aired
gulnurerdogan Sidney'den Los Angelas'a gitmek üzerine yolan çıkan bir yolcu uçağının Güney Pasifik'te gizemli bir adaya düşmesiyle başlayan, dünyanın en çok izlenen dizisi. Dizi uçak kazasından sağ kurtulanların kazadan önceki ve sonraki hayatlarıyla ilerleyen flashbackli bölümlerden oluşmaktadır. Senaryo büyük oranda gizem ve gerilime dayanır, her bölümde yeni bir merak unsuru oluşturur. Geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizi yayınlandığı süre boyunca birçok olumlu eleştiri almış ve Amerika'da yayınlanmasının yanında dünyanın pek çok ülkesinde bölgesel kanallarda da yayınlanmıştır.

fs0ciety profile photo
fs0ciety
bi arkadaşım lost'u izlemeye başlicam dediğimde 'yav zaten hepsi jack'in rüyasıymış eheh' demişti.bende altı sezonluk rüyada ne anlattılar diye merak edip başlamıştım.şimdi diziyi başa sarmayı düşünüyorum
2
1 month ago
blake profile photo
blake
İstisnasız her bölümden sonra haydaaa noldu şimdi olup, bu gizemin finalde çözülmesini baya heyecanla beklediğim dizidir; ve fakat en büyük hayda'yı final sonunda çektiğim dizidir de.
2
9 months ago
gulnurerdogan profile photo
gulnurerdogan
İzlediğim en iyi diziydi. Her ölümde hayatımdan birisi öldü gibi hissetmiş ve üzülmüştüm; çünkü karakterler çok gerçekçiydi ve hayatlarına, hayal kırıklıklarına dahil olmuştuk. Dizinin sonunun saçma olduğunu ve rüya olduğunu düşünenlerin dizinin mitolojisini ve sonunu anlamadıklarını düşünmekteyim keza o muhteşem sonun rüya diye tabir edilmesini sağlayacak tek bir saniyesi bile yok. Kendilerine diziyi baştan izlemelerini tavsiye ederim kesinlikle kaçırdıkları püf noktalar var. Sonu da kendisi de muhteşemdi. Bilim kurgu sevmemem rağmen son sezonlarına bile bayıldım. Emeği geçen herkesin yaratıcılığına sağlık.
0
9 months ago
pembekelebek profile photo
pembekelebek
her saniyesi merak uyandıran efsane dizi.
1
10 months ago
MeKa profile photo
MeKa
Ah Lost :) Bir an önce bitirmek için uğraşıp bittikten sonra deli gibi üzülmüştüm. İlk 3 sezon efsanedir bilindiği üzere. Sonraki sezonlar biraz karmaşıklaşıyor, hatta kimilerine göre saçmalamaya başlıyor ama her şeyin bir açıklaması olduğunu iddia eden arkadaşlarımız da mevcut aynı zamanda. Bu yüzden değişik yorumlar okumak işinize yarayabilir.
4
1 year ago
furkandr profile photo
furkandr
izlediğim ilk yabancı diziydi gerçekten harikaydı
2
2 years ago
mezemorta profile photo
mezemorta
zamanın kıymetini bilenleri için kesinlikle izlenmemesi gereken , izleyicilerini
, sevenlerini aptal yerine koyan hayal kırıklığı dizi
2
over 2 years ago
arifaslan profile photo
arifaslan
ilk 3 sezonu hiç bir zaman unutmayacağım, döneme damgasını vuran bir dizi. yeni nesil tv dizilerinin esin kaynağıdır, örneğin dizinin ilk saniyelerinde gördüğünüz bir şey bilmem kaçıncı sezonun sonunda açıklığa kavuşur, uçağın düşüş anı ve sonrası çok detaylı düşünülmüştür, 6 sezon boyunca aynı sahneyi farklı açılardan ve hikayelerle birlikte defalarca izlersin, bu dizi insanı sürekli meraklandırır ve şaşırtır, karakterler o kadar iyi anlatılmıştır ki ne yapacaklarını sürekli tahmin etmeye çalışırsın, dizinin finali tatmin etmesede lost'un yeri her zaman farklı.
4
over 2 years ago
seyma.kiraz profile photo
seyma.kiraz
Lost çoook uzun, ama izlemesi zevkli bir dizi.. İlk sezonları daha keyifliydi. Sonlara doğru dizinin karakteri biraz değişiyo, son sezonda artık beyyniniz sulanmaya başlıyo, çünkü çok karışık bir sürü bilgi ve detay takip etmeniz gerekiyor, forumlardan destek almanız gerekebilir.. Ama diziyi bi şekilde seviyosunuz ve izliyosunuz... Yine de ilk sezonların hatrına görmeye değer...
1
over 2 years ago

Who liked Lost

Who wishlisted Lost

Shelves that Include Lost

Interesting content shared about Lost

^ Back to Top