Luke Cage (2015- ) poster

Luke Cage (2015- )

Episodes
Tags
Action, Sci-Fi
Country
USA
Runtime
55 minutes
Last aired
digigirl MARVEL Kahramanı olan LUKE CAGE hapishanede geçirdiği günlerde üzerinde uygulanan deneyler sonucu ; her türlü darbeye ve sıcaklığa karşı dayanıklı bir deri, iyileşme yeteneği ile süper insan gücüne sahip bir karakterdir.

Trillmatic profile photo
Trillmatic
O kadar çok keyif aldım ki, 2-3 oturuşta bitiriverdim. Bu yüzden hiç eleştiri getirmeyeceğim. Hiçbir bölümden bir an olsun bile sıkılmadım. Luke Cage karakteri zaten sevdiğim bir hayali karakterdi, Mike Colter'ı da bu rolde çok beğendim, yakıştırdım. Cottonmouth rolündeki Mahershala Ali de çok başarılıydı. Çoğu Adrian Younge imzalı olan müzikler 10 numaraydı (jenerik müziği dahil); Harlem'ın ruhunda bol hip-hop vardır, bunu da diziye çok güzel yedirmişler. Her bölümün adı birer Gang Starr şarkısı örneğin. Bunların yanında Harlem'ın geçmişinden, siyah tarihinden sık sık dem vurulması takdire şayan noktalardı. Dizi boyunca geçen referanslar da çok güzeldi, bazılarına bayıldım. Dizide Raphael Saadiq, Sharon Jones, Charles Bradley, Delfonics, Method Man, D-Nice, Faith Evans, Sway, Heather B gibi müzik camiasından isimleri görmek de ayrıca çok güzeldi benim açımdan. Dopdolu bir diziydi ve izlerken de dolu dolu yaşadım yani anlayacağınız. Ufak tefek "saçmalık"ı bunca iyi şeyin arasında mevzu bahis etmek art niyetliliktir.
0
10 days ago
mtufan profile photo
mtufan
spoiler sayılabilir ---->
bildiğin devekuşu geni var bu adamda. kapşonu takınca görünmüyor sanıyor. haksız da sayılmaz kapşonu çıkarıyor "aaa luke" oluyo. bir sezon boyunca kapşonla sakladı kendini. rosario sonunda kendine bir dizi bulup sabitlendi sanırım. her dizinin kadrosunda var ve bence hakkını verdi. bölümleri heyecanla geçti diyemem ama hiç sıkmadı da. mahershala ali'nin karakteri çok iyidi hatta mike'den bile, oyunculuğu da dizideki en iyi performanstı bana kalırsa. o öldükten sonrası dizinin düşüş yaşadığını düşünüyorum. diamondback karakteri kötüydü. özel kurşun ve diamondback kıyafetini beğenmedim. seri üretime geçinde hydra bütün iyileri öldürsün. ne shild kalır ne avengers. çok saçma geldi. duygusal luke iyi anlatılmış, savaşçıdan çok bu yanı beğendim diyebilirim.
0
15 days ago

Who liked Luke Cage

Who wishlisted Luke Cage

Shelves that Include Luke Cage

Interesting content shared about Luke Cage

^ Back to Top