Misfits (2009-2013) poster

Misfits (2009-2013)

Episodes
Creator
Country
UK
Runtime
60 minutes
Last aired
Nurullahsert Toplum hizmetinde çalışan beş genç, çalıştıkları sosyal hizmet kurumunda bir gün çıkan fırtına sonucu özel güçler kazanırlar. Her birinin farklı bir gücü vardır, ancak yine her birinin aklı beş karış havada olduğu için güçlerini saçmasapan işlerde kullanmayı tercih ederler, zaten isteseler de güçlerini nasıl kullanacaklarını öğrenmeleri vakitlerini alacaktır. Kelly insanların zihinlerinden geçeni okuyabilmektedir. Curtis heyecanlandığında ya da korktuğunda zamanda geri gidebilmektedir. Alisha dokunduğu insanların seks dürtülerini hareketlendirip onu arzulamalarını sağlamaktadır. Simon ise görünmez olabilmektedir. Ekibin en şımarık ve küfürbaz çocuğu Nathan ise, ilk sezonun son bölümüne kadar gücünün ne olduğunun farkında değildir. Bu beş kendilerine bile hayırları olmayan genç, o fırtınadan etkilenen tek topluluk mudur? Yoksa onlar gibi özel güçlere sahip olan başkaları da var mı?

Sezgii profile photo
Sezgii
İlk 3 sezon şöyle böyle izlenir ama sonrası çok fena. Yani bizim alıştığımız dizi türüne oranla seviyesi çok düşük, konusu güzelse dahi işlenişi berbat. Sürekli cinsel bir tema ve argo var. Özel güçlerin var ve tek düşünebildiğin orda birileriyle takılmaksa bu gençlik dizisi değil, gençlik rezaletidir. Bana hitap etmedi. ^^
0
3 months ago
pluviophile profile photo
pluviophile
süper ötesi fantastik ve gençlik dizisi. tabii sadece ilk iki sezon şahane :)
0
4 months ago
untildawn profile photo
untildawn
Nathan gidene kadar mutlaka izleyin en iyi gençlik filmlerinden!
0
1 year ago
Birkarakedi profile photo
Birkarakedi
hatırladığım kadarı ile 3. sezonda Joseph Gilgun dahil oluyordu diziye o bile başlı başına bi güzellikken yinede izleyemedim çünkü saçmaladılar ama ilk 2 sezon iyidir.
0
2 years ago
Anetha profile photo
Anetha
3. sezondan sonrası fazlasıyla gereksiz
0
over 2 years ago

Who liked Misfits

Who wishlisted Misfits

Shelves that Include Misfits

Interesting content shared about Misfits

^ Back to Top