Mozart in the Jungle (2014- ) poster

Mozart in the Jungle (2014- )

Episodes
Runtime
29 minutes
Last aired
Ricky.McFloyd Seks, Uyuşturucu ve Klasik Müzik... Mozart in the Jungle, Amazon Studios tarafından çekilen bir web video serisidir. Pilot bölümü, Roman Coppola, Jason Schwartzman, ve Alex Timbers tarafından yazılmış ve Paul Weitz tarafından yönetilmiştir. Dizi, Mozart in the Jungle: Sex, Drugs, and Classical Music'den esinlenilmiştir. New York'taki klasik müzik orkestrasının perde arkasını anlatmaktadır.

Lessienn profile photo
Lessienn
bu dizi tarafından büyülendim.evet tarafından.
6
2 months ago
siborgmujgan profile photo
siborgmujgan
besleniyorum resmen
1
6 months ago
seraysinaparlak profile photo
seraysinaparlak
klasik müzik sever biri olarak diziyi izledikçe ruhsal olarak aşırı haz alıyorum. bitmesin diye yavaş yavaş izlemeye çalışıyorum ama nafile, bağımlılık yapan cinsten :)
9
8 months ago
burcst profile photo
burcst
Bu ne kadar tatlı minnak bir dizi.Rodrigo gibi ufacık tefecik, sempatik bir karakteri Gael'den başkası bu kadar güzel canlandıramazdı. Hayy Layy deyişine Hayy Rann olduğum, Latin aksanına bayıldığım harika maestro:)Diğer karakterler de oldukça başarılı ve renkli.Müzikle,espriyle,tatlılıkla dolu, serotonin kaynağı bir dizi.Yeni sezon hemen başlasın :)
8
10 months ago
Brook profile photo
Brook
Yaklaşık iki günde 2 sezonu da bitirdiğim harika dizi. Mutlaka başlanmalı ve mutlaka bir solukta izlenmemeli! Bitince boşluğa düşüren cinsten.
4
10 months ago
heheka profile photo
heheka
Gece uykum gelsin diye açtığım ilk bölümden sonra aralıksız 2 sezonu da bitirmişim.Gael Garcia olduğunu duyunca ve müzikle ilgili olunca aksini de beklemiyodum zaten.Klasik müzikle ilgili bu kadar hoş bi yapımın olması gerçekten çok güzel ama belli başlı bölümler zevk verdi bana izlerken.Çok daha güzel ilerleyebilir umarm hep böyle sadece entrika üzerinden ilerlemezler ve bayat aşk hikayelerine çevirmezler
1
10 months ago
atillalkan profile photo
atillalkan
ilk bolumu izliyim dedim bütün sezonu bitirdim :D farketmedım bıle.
5
10 months ago
umuttsagg profile photo
umuttsagg
Bir yandan sezonun tüm bölümlerini aynı anda yayınlayip takipçilerin gönlünü kazansada bölümlerin kısa süresi ve bölüm sayılarının azlığı tadı damakta bırakıyor. Biraz klasik müzik bilginizde varsa tadından yenmez
0
11 months ago
UNALILK profile photo
UNALILK
Çok tehlikeli bir dizi... Bağımlılık yapıyor... En acı kısmı ise süresinin kısa olması ve bir sezonda az bölüm çekilmesi.
13
11 months ago
simlowk profile photo
simlowk
Bayıldım yahu bu kadar keyifli olabilirdi ancak. Umarım kısa kesmezler, son zamanlarda izlediğim en iyi dizi gerçekten. Gael de bir sempatik anlatamam. Mutlaka izleyin derim.
5
11 months ago
sinefilzeyn profile photo
sinefilzeyn
Çok çok sevdim bu diziyi, Gael ' in içinde olduğu herşeyi izleyebilirim zaten. Aşk, hüzün, entrikalar, macera, en önemlisi de müzik. Kesinlikle başlayın hatta kısa olmasına üzüleceksiniz.
2
11 months ago
EsraG. profile photo
EsraG.
Son zamanlarda izlediğim en güzel dizi. Keşke bölüm süreleri bu kadar kısa olmasaymış dedirtti. Sevindirici haber 2. sezonun Ocak ayında başlayacak olması.
8
1 year ago
GizemKguzel profile photo
GizemKguzel
Devam etmesini umduğum hatta şiddetle istediğim etkileyici dizi. Fakat 2. sezon gelecek mi sorusuna bir türlü yanıt bulamadım. Amazon yapımcılığın kendi sitesine baktım geri bildirim toplamakla meşguller sanırım. Sırf çeksinler diye üye olup yorum yapasım geldi. Devam bölümleriyle ilgili bir şeyler bilen arkadaşlar lütfen aydınlatsın.
4
almost 2 years ago
Yigitsakarya profile photo
Yigitsakarya
Sanat sanat için midir, yoksa toplum için mi? Müziğin evrenselliğini, sınıf tanımamazlığını ve canlı bir yapı(hayatla iç içe) olduğunu kabul et. Ve yeni maestroyla bestelerin arkasındaki duyguları ve ilhamı bulmak için keşfe çık. Karşınızda daha ilk bölümden sizi klasik müziğin mükemmel dünyasına çekecek olan Mozart In the Jungle.
Her bölümde mutlu edebilir mi bir dizi, edebiliyormuş demek.
Ah bir de kötü yanı;
3 büyük bağımlılık için sadece 25 dakikan var.
-Normlarda sıkışıp kalmış hayata içinden geleni sun, bırak sistem sana ayak uydursun.-
9
almost 2 years ago

Who liked Mozart in the Jungle

Who wishlisted Mozart in the Jungle

Shelves that Include Mozart in the Jungle

Interesting content shared about Mozart in the Jungle

^ Back to Top