Mr. Robot (2015- ) poster

Mr. Robot (2015- )

Episodes
Country
USA
Runtime
49 minutes
Last aired
TerliksiHavyar MR. ROBOT, gündüzleri siber güvenlik mühendisi olarak çalışırken geceleri kanunsuz bir hacker olan Elliot adındaki antisosyal genç bir programcıyı merkezine koyuyor. Bir gün, gizli bir hacker grubu liderinin kendine çeşitli çok uluslu şirketleri çökertmesinde yardım etmesi için iş teklifi aldığında yol ayrımına düşüyor. Çünkü bu adamın Elliot’u bu kadar çok istemesinin nedenlerden biri çalıştığı şirketteki konumu.

melihkk1 profile photo
melihkk1
2.sezon ile beni dev bir hayal kırıklığına uğratan dizi. 8. Bölümü de geride bıraktık hiç birşey yok ortalıkta. Açıkçası işin bokunu çıkarmaya doğru gidiyor yönetmen. Yani olay elliot dan çıktı artık. Darlen müptelası almış eline düdüğü çalıyor kafasına göre.Çok büyük umutlar beslemiştik, neler neler olacak diyorduk fos çıktı. Şurda sezon bitimine 4 bölüm kaldı bakalım ne olacak. İnşallah sona doğru toparlarlar biraz.
0
2 months ago
ecemcelikkol profile photo
ecemcelikkol
Kesinlikle kurgusuyla, oyunculuklarıyla, müzikleriyle, diyaloglarıyla tam bir efsane. Rami Malek rol için biçilmiş kaftan ve harikalar yaratıyor. Beğenerek izlediğim bir çok dizi ve filmden izler taşıyan dönemin başyapıtı olduğunu düşündüğüm dizi.
2
3 months ago
ecel16 profile photo
ecel16
0
4 months ago
bthnerks profile photo
bthnerks
Başlayıp 2 günde bitireceğiniz için bikaç yıl sonra başlamanızı tavsiye ederim. Çünkü bitince boşlukta gibi hissediyosunuz :)
0
7 months ago
melihkk1 profile photo
melihkk1
Benim için gelmiş geçmiş en iyi yabancı dizidir matrix, fight club, 1984 gibi filmlerden alıntılar var. Oldukça sağlam bi konunun üzerine otutturulmış konu. İçindeki metaforlar, mottolar basit bi yapım olmadığını kanıtlar nitelikte
0
9 months ago
orhanbayram profile photo
orhanbayram
Özellikle güvenlik duvarları, yazılım sahtekarlıkları gibi ilgi alanlarınız varsa ve kapitalizmden nefret ediyorsanız, bu dizi tam sizlik :)
0
10 months ago
Trillmatic profile photo
Trillmatic
İlk bölüm o kadar iyiydi ki (introsu dahil), devam bölümleri hep gölgede kaldı. Sonlara doğru dizi acayip yerlere doğru gitti. Neyse, bence insanların abarttığı kadar iyi bir dizi değil ama izlenebilir yine de. Sırf vermek istedikleri mesaj yüzünden yine izlenir, sadece 'top tier' bir dizi değil.
1
11 months ago
gangrel profile photo
gangrel
İlk bölümdeki göndermelere bayıldım. Dünyaya eleştirel bakışı 10 numara. EC'den bahsettiği bir yerde laptoplar telefonlar vb. üstündeki şirket logosu bana direk yarım elmayı hatırlattı. 10 numara dizi.
0
1 year ago
atillagrafi profile photo
atillagrafi
Dizi tarihinin ilk bölümler nezdinde en iyi başlangıcı yaptığını pekala söyleyebiliriz. Zira ilk bölümü 9.5 lik puanı ile imdb sitesinde 3.sırada geçirdi 2 ayını bu dizi. Sonraki bölümlerde tempo düştü, ve olay örgüsü basitleşti. Bunlar diziler için olağan şeyler olduğundan ben yadırgamadım halen yeterli buluyorum.

Yalnız. 6 bölüm geçtiği halde, halen deep web 'ten bahsedilmemiş olması, beni son derece şaşırtıyor. Bahsetmesini bırakın, hacker ve yasadışı işlerde olan herkesin uzaktan yakından alakadar olduğu internetin alt alemini yok saymaları ilginç geliyor. Ve bazı paranoyalar oluşturuyor haliyle.

Öncelikle: Sistemin, sistem karşıtı bir diziyi yaratması ve buna sponsor olması zaten, burdan birşeyler öğreneceklerini sananları trajikomik bir duruma düşürüyor. İkincisi ve az evvel bahsettiğim deep web olayıyla alakadar olarak, dizinin asıl amacının buz dağının görünen yüzündeki zorluklara odaklanmamızı hedeflediğine dair bir yargı oluşturuyor bende.

Yani, internetin sadece %15'ine erişebildiğimizden habersiz olan bizleri, bu havuzun içinde tutmayı amaçlamış bir alt metinle karşı karşıya olabiliriz bu dizide. Oysaki gerçekte böyle adamlar varolsaydı. Biz gibi sıradan internet kullanıcılarının kullandıkları browserlarla internet üzerinde uğraşmak yerine, devlet adamları, uluslar arası yazışmalar, büyük firmalar arası iş anlaşmaları, kiralık katiller, ve akla hayale gelmez sebeplerle kullanılan tor programı ile haşır neşir olmaları gerekirdi.

İşte bu nedenle, dizide son derece büyük bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Ve bu diziyi izleyenlere tavsiyem odur ki sakın diziyi ve söylenenleri ciddiye almayın, fantasik bir bilim kurgudan, hatta game of thrones gerçekliğinden daha gerçek değil. Eğer söylenenlere inanmaya kalkarsanız bolca manipülasyona maruz kalır, ve saçma yönlere çekilebilirsiniz, haberiniz ola.
6
1 year ago
koraykonuk profile photo
koraykonuk
Sizce de biraz Deter havası yok mu?
1
1 year ago
PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
Beklentiyi çok yüksek tuttuğumdan beklentimin altında kaldı biraz. Yine de bu senenin en orjinal işlerinden biri olduğunu düşünüyorum. Teknik terimler biraz fazla olduğu için ve az çok kıyısından geçmeyen biriyseniz bu terimler yüzünden diziye odaklanamamanız mümkün. Ben bile terimlerin çoğuna aşina olduğum halde yine de yeni duyduğum terimler yüzünden zaman zaman kafam karıştı. Yine de hikayenin altındaki anarşist fikre odaklanabilinirseniz dizi zevk veriyor. "Acaba?" diyenler ilk bölümü izlemeli. Sıkılırlarsanız eğer devamını getirmeyin çünkü devamında temponun düştüğünü duyduğum için pilot bölümü sevmezseniz eğer sezonu bitirmek mazoşist bir eylem olabilir kendi adınıza.
3
1 year ago
Senemini profile photo
Senemini
Simdilik iyi gidiyor, her hafta yeni bolumu bekler oldum, umarim boyle devam eder.
1
1 year ago
BlackPeter profile photo
BlackPeter
dizinin potansiyeli var da ben 1. bölüm olarak izledim pilot bölümmüş.sezon 24 haziranda başlıyormuş
0
over 1 year ago
hexagon profile photo
hexagon
wooww..uzun zamandır izlediğim en iyi dizi.güzel olmuş,hoş olmuş...konusu,dialoglar çok iyi..takip edilir..
0
over 1 year ago
sabriayes profile photo
sabriayes
fena değil, hack mevzularını olabildiğince gerçeğe yakın senaryolaştırmışlar. bi kaç bölüm sonra kol saatiyle güvenlik duvarlarını parçalamak gibi fantastik işler yapmazlarsa izlemeye devam ederim.
4
over 1 year ago

Who liked Mr. Robot

Who wishlisted Mr. Robot

Shelves that Include Mr. Robot

Interesting content shared about Mr. Robot

^ Back to Top