Narcos (2015- ) poster

Narcos (2015- )

Episodes
Country
USA
Runtime
49 minutes
Last aired
Ricky.McFloyd NetFlix'in yeni dizisi Narcos, uluslararası bir uyuşturucu şebekesini çökertmeye çalışan narkotik şube ve olayların merkezinde yer alacak DEA ajanı Javier Pena'nın yaşayacağı maceraları konu alıyor. Dizinin başrolünde Javier Pena karakteri ile en son Game of Thrones dizisinde yer alan Pedro Pascal (Oberyn Martell) ve Pablo Escobar rolü ile Wagner Moura yer alıyor. Yönetmenliğini Robocop'ta yer almış José Padilha'nın üstleneceği dizinin yapımcılığını ise Hemlock Grove dizisinden de yer almış Eric Newman üstlenecek. Dizide ayrıca Joanna Christie, Maurice Compte, Stephanie Sigman gibi oyuncularda yer alıyor. 1989 yılında Forbes tarafından hazırlanan listede dünyanın en zengin yedinci kişisi olarak gösterilen, Medellin Uyuşturucu Karteli'nin Kolombiyalı ünlü baronu Pablo Escobar'ın gerçek hayat hikayesinden uyarlanan dizi, dünya çapına yayılmış bir uyuşturucu şebekesini engellemeye çalışan kolluk kuvvetlerini konu edinecek. Uyuşturucu İle Mücadele Dairesi’nde (DEA) çalışan Meksikalı bir ajan olan Javier Pena (Pedro Pascal) ünlü Kolombiyalı uyuşturucu kaçakçısı Pablo Escobar’ı (Wagner Moura) yakalamak için Birleşik Devletler tarafından Kolombiya’ya yollanır..

melihkk1 profile photo
melihkk1
2.sezon resmen beni benden aldı. Şiddet oranı ilk sezona göre daha çok artmış. Sürprizlerler dolu bi sezon olmuş. 10 bölümü izlemem 3 günümü aldı. Yavaş yavaş izlemeye çalıştım ama dayanamadım. :) 3.sezon olabilme ihtimali var şimdiden söyleyeyim. İzleyecek olanlar için Netflix üzerinden izlemelerini tavsiye ederim. Tr dublaj ve altyazı seçeneği getirmişler. Görüntünü olarak da daha iyi.
0
2 months ago
melihkk1 profile photo
melihkk1
24 saat içinde 2.sezonun bütün bölümleri yayınlanacaktır. Hayırlı olsun.
0
2 months ago
Omerbahadir profile photo
Omerbahadir
Bu olayların gerçekten yaşanmış olduğuna inanmak zor olabilir. 1.sezonda bütün hikayeyi tükettiler. Biraz daha ağırdan alabilirlerdi ama 2. sezonu heyecanla bekliyorum.
5
10 months ago
Sekyazar profile photo
Sekyazar
dizi gibi değil hayattan bir hikayeyi izler gibi, çekimler oyuncular hepsi ateş ediyor
0
1 year ago
mezemorta profile photo
mezemorta
Pablo Escobar ' ın hayatı dizide anlatılanlardan çok daha renklidir . Escobar ' ın futbol bağlantılarına yer verilmemesi kötü olmuş . Ayrıca dizide kronolojik hatalar da var . Ben herkese ' the two escobar ' belgeselini tavsiye ederim .
6
1 year ago
sabriayes profile photo
sabriayes
bugün yarıladım bunu.. su an kariyer planlarımda ciddi değişiklikler yapmayı düşünüyorum. olan bitenin kurgu olmadıgını dusundukce iyice hayrete dustum. sezon sonuna dogru ispanyolcayı da sokerim herhalde.. izlemeyenlere tavsiye ederim.
1
1 year ago
hezarfen profile photo
hezarfen
breaking bad özleyenlere iyi gelecek diye düşünüyorum,bu kadar olayın gerçekten yaşanmış olması ise daha ilgi çekici
2
1 year ago
10line profile photo
10line
Tek sezonluk dizi olur diye düşündüm. Fakat öyle olmadı. Güzel bir dizi. Tavsiye edilir.
0
1 year ago
Agent47 profile photo
Agent47
dünya'nın en büyük uyuşturucu satıcılarından biri olan pablo escobar'ın hayatını ve o dönemi anlatıyor. ana karakterler arasında polisler de var. direk suç dünyasının içinden anlatmıyor yani. hatta direk narkotik ajanı anlatıyor hikayeyi. ek olarak yer yer gerçek fotoğraflarla desteklemişler diziyi güzel bir hava katmış.
4
1 year ago

Who liked Narcos

Who wishlisted Narcos

Shelves that Include Narcos

Interesting content shared about Narcos

^ Back to Top