One Punch Man: Wanpanman (2015- ) poster

One Punch Man: Wanpanman (2015- )

Episodes
Country
Japan
Runtime
24 minutes
Last aired
KerseL Bu seri, cansız duruşu, kel kafası ve de hiç de etkileyici olmayıp her tarafından sıradanlık fışkıran Saitama adındaki genç hakkında. Ne var ki sıradan görünüşünün altında sıradan problemler yatmamakta. İşin aslında kendine zorlu rakipler arayan süper bir kahraman o! Asıl sorun işte burada ortaya çıkıyor. Ne zaman umut vadedebilecek bir rakip ortaya çıksa tek yumrukla amele sümüğü gibi yere yapıştırıyor. Acaba Saitama sonunda kendisine meydan okuyabilecek kötü birisini bulabilecek midir? Meydan okumak için yeni kötüler ararkenki Saitama'nın kolay ve komik zaferlerini sakın ola kaçırmayın!

Trailer not available.

onizukaeikichi profile photo
onizukaeikichi
https://www.youtube.com/watch?v=7ib3Ha-PrzI karaktere bakın lan skfxjnhxfgjhx laaan !
0
7 months ago
KARAGEYIK profile photo
KARAGEYIK
Bu ne saçmalık diyebilirsiniz ama eğlenceli olduğunu da kabul etmek lazım. abartıyı sevenler bu animeyle altın vuruş yapabilirler. :)
1
9 months ago
UnknownUser00 profile photo
UnknownUser00
izledigim en eglenceli anime olabilir gercekten cok sevdim.bir de saitama'nin attigi o donuk, şapşal bakislara bayiliyorum :D
3
9 months ago
seksen profile photo
seksen
İlk başlarda (3-4 bölüm) çok absürd gelebiliyor. Ama sonra kendine bağlıyor ve asıl arka plandaki hikayeyi/mesajı alabiliyorsunuz.
0
10 months ago
Che profile photo
Che
Efsane olacak bir anime.Slam Dunk'tan sonra en çok güldüğüm anime.Son zamanlarda izlediğim animelerden böyle keyif alamıyordum :)
6
10 months ago

Who liked One Punch Man: Wanpanman

Who wishlisted One Punch Man: Wanpanman

Shelves that Include One Punch Man: Wanpanman

Interesting content shared about One Punch Man: Wanpanman

^ Back to Top