Orange Is the New Black (2013- ) poster

Orange Is the New Black (2013- )

Episodes
Creator
Country
USA
Runtime
59 minutes
Last aired
incidamla Piper Chapman (Taylor Schilling), eski sevgilisi ve aynı zamanda uyuşturucu kaçakçısı olan Alex Vause (Laura Prepon) yüzünden tutuklanır ve birkaç yıllığına hapse düşer. Piper’ın nişanlısı Larry Bloom (Jason Biggs) ile yaşadığı konforlu hayattan vazgeçmesi gerekmektedir. Dizi izleyicileri, Piper'ın turuncu hapishane giysilerine bürünüp hapishane kültürünü öğrenmeye ve hayatında inandığı her şeyi sorgulamaya giriştiği, hapisteki ilginç ve lafını esirgemeyen tiplerle beklenmedik dostluklar kurduğu bir döneme, mizahi bir dille tanık ediyor.

Sanemm profile photo
Sanemm
çoğiyi.....
1
3 months ago
EliteBrains profile photo
EliteBrains
4. sezonu merakla ve dört gözle bekliyorum, 3 sezon nasıl bitti anlamadım bile, çok keyifli, yeri geldiğinde en kötü kişilere bile acıma hissi uyandırabilen, yeri geldiğinde en masuma bile şüpheyle hatta nefretle yaklaşmanızı sağlayan, samimi, yer yer komik, gerçekçi ve dramatik dizi..
4
8 months ago
neway profile photo
neway
Bu diziyi izlerken hem gülüyorum, hem sinirleniyorum, hem acıyorum, üzülüyorum... Garip karakterlerin yanı sıra hayattan karakterleri de barındırması eni diziye çok fena bağladı. Oz'u anımsatması da ayrıca izleme sebebi.
2
over 2 years ago
SDYAGMUR profile photo
SDYAGMUR
bayılıyorum bu diziye :)
2
over 2 years ago

Who liked Orange Is the New Black

Who wishlisted Orange Is the New Black

Shelves that Include Orange Is the New Black

Interesting content shared about Orange Is the New Black

^ Back to Top