Peaky Blinders (2013- ) poster

Peaky Blinders (2013- )

Episodes
Creator
Country
UK
Runtime
60 minutes
Last aired
Ricky.McFloyd The Dark Knight (Kara Şövalye), Inception (Başlangıç) ve The Dark Knight Rises (Kara Şövalye Yükseliyor) filmlerinin oyuncusu Cillian Murphy, senaryosunu Eastern Promises (Şark Vaatleri) filminin senaristi Steven Knight'ın yazdığı Peaky Blinders isimli dizide oynayacak. Murphy'nin dizide kaba bir gangsteri canlandıracağı söylenmekte. Hikaye savaş sonrası İngiltere'de geçecek. Murphy'nin rolü, savaş sonrasında ortaya çıkan kurallarla ayakta kalmaya çalışan eski askerler ve çete üyeleri arasında acımasız bir grubun lideri: Tommy. Tommy'nin saltanatı şehre yeni gelen bir polisle sarsılacak. Güzel bir kadınsa işlerin iyice yoldan çıkmasına (!) neden olacak.

siborgmujgan profile photo
siborgmujgan
nick cave sevmeyenleri şöyle dışarı alalım
3
1 month ago
PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
Takip ettiğim sayısız dizi var ama bu dizinin müziklerine ayrı bi hastayım. Oyunculukları geçtim sırf bölümlerde kullanılan şarkılar için bile izlenmeli.
3
7 months ago
monty95 profile photo
monty95
3. sezon çekimleri 5 ekimde başlamış sabırsızlıkla bekliyoruz
0
10 months ago
UNALILK profile photo
UNALILK
bu dizi fazla iyi ... başladın mı bırakamıyorsun...
9
10 months ago
monty95 profile photo
monty95
birinci dünya savaşından sonraki ingiltere'yi, o dönemde yasadışı faaliyet gösteren çeteleri konu alan, peaky blinders çetesi üzerinden dönen güzel bir hikaye. özellikle müziklerine hasta oldum. dizi arayanlara şiddetle tavsiye, özellikle ilk sezon bomba gibi.
1
over 1 year ago

Who liked Peaky Blinders

Who wishlisted Peaky Blinders

Shelves that Include Peaky Blinders

Interesting content shared about Peaky Blinders

^ Back to Top