Poyraz Karayel (2015- ) poster

Poyraz Karayel (2015- )

Episodes
Country
Turkey
Runtime
123 minutes
Last aired
cortez Poyraz, dibi görmüş bir adam. Hayatta sevdiği, değer verdiği her şeyi ailesini, mesleğini, karısını ve oğlunu kaybetmiş. Bütün bu dertlerle dalga geçerek ayakta kalmış. Canından çok sevdiği oğlunu, kayınpederi Ünsal’dan almak için çaresizlik içinde düşünürken, oğlunu almak için eski amiri Mümtaz, ona bir teklif yapar. Bahri Umman adlı bir mafya babasının yanına girecek ve ona bilgi sağlayacaktır. Çaresiz kalan Poyraz, bu teklifi kabul etmek zorunda kalır. Bu arada Ayşegül diye bir kızla tanışmıştır. Poyraz, kendi başını belaya sokma konusunda uzman olduğundan, Ayşegül’ü de her belanın içine katmayı başarır. İkili, ilk andan itibaren birbirlerinden hoşlanmışlardır. Ne var ki bu iki yaralı, yorgun ve yalnız insan için aşk imkansız gibi görünmektedir. Çünkü Ayşegül, Poyraz’ın patronu Bahri Umman’ın kızıdır ve üstelik Poyraz bu gerçeği Ayşegül’den saklamak zorundadır.

PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
Ne güzel şarkılar çalıyor her bölümde...
5
3 months ago
starch profile photo
starch
13 bölümünü izlediğim ve beğendiğim dizi.
1
5 months ago
Oznurr profile photo
Oznurr
DİKKAT! En güzel seven adamlar bu dizide....
3
11 months ago
Selocan profile photo
Selocan
Televizyonda izlerken kriz geçirmediğim nadir dizilerden biri. Türk dizilerinin gittikçe kalitesizleştiği dönemde kendi çizgisini ve kalitesini koruyan, oyuncu kadrosu ve senaryosu gayet başarılı. Umarım kendini bozmadan devam eder.
1
11 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Mükemmel diyemicem yine aklı mantığı zorlayan bazı türk dizisi klişelerini barındırsa da nadir izlenebilir dizilerden. Daha ilerledikçe bunlar artar mı yoksa daha mı güzelleşir bilemiyorum :)
2
1 year ago
Agent47 profile photo
Agent47
2. sezonda hikaye daha da genişletilmiş. bu sezon katılacak olan özkan uğur ve idil fırat, musa uzunlar'la şubat dizisinde de oynamışlardı. eklenmeleri güzel olmuş. kaliteli türk dizilerinden biri.
1
1 year ago
burcst profile photo
burcst
Poyrazcım Karayel bir tane! Edebiyatı ve şiiri ön plana çıkaran,aksiyonu hiç bitmeyen,yaratıcı ve akıllı replikleriyle kalbimi kazanmış dizidir.Bence son zamanların en iyi yerli yapımı.Hem oyuncu kalitesi hem de duygulara dokunuşu ve verdiği insani mesajlarıyla mükemmel bir dizi.Sizi bi anda ağlatabilir ama hemen arkadan da çok fena güldürür! ''Bunların hepsi manyak'' ;) Mutlaka izleyin "sevgili deli kardeşlerim" :)
7
1 year ago
.SimS. profile photo
.SimS.
hem eğlenceli hemde güzel bir dizi oyuncularda çok iyi zaten
2
over 1 year ago

Who liked Poyraz Karayel

Who wishlisted Poyraz Karayel

Shelves that Include Poyraz Karayel

Interesting content shared about Poyraz Karayel

^ Back to Top