Rome (2005-2007) poster

Rome (2005-2007)

Episodes
Country
UK
Runtime
90 minutes
Last aired
Nurullahsert Golden Globe ve Emmy dahil birçok ödüle aday gösterilen, HBO'nun başarılı projelerinden biri olan Rome; Julius Caesar yönetimindeki Roma İmparatorluğu'nun Galya'da ve Mısır'daki mücadelesini, ülkede yaşanan iç çekişmeleri ekrana getiriyor.

Trailer not available.

Sefa profile photo
Sefa
Spartacus gibi bir şey beklemiştim ancak öyle değil politika ve entrikalar üzerine kurulu bir dizi yinede güzeldir.
0
7 months ago
sinemasal profile photo
sinemasal
diziyi çok çok sevdim ben ama bi allahın kulu da gidip brütüs'e ''sen de mi brütüs?''' demedi ya bana derdoldu :):)
2
9 months ago
eminuk profile photo
eminuk
Zamanin politik, sosyal ve kültürel yapısını oldukça gerçekçi anlatmasi açısından da önemli bir dizi oldu benim için. Sezar'ı daha çok görmek istedim dizide. Ama sonuç itibariyle Sezar'in hayatına odaklanan bir dizi değil.
3
11 months ago
esarialtin profile photo
esarialtin
Muhteşem bir dizi. 2 adamın hikayesi üzerine Roma tarihinin o en ünlü yıllarını anlatıyor. Az bölüm sayısına rağmen onlarca sanat yönetmeni, tasarımcıyla çalışılmış, çok büyük bir iş. Ki bu yüksek maliyeti yüzünden de erken bitirilmek zorunda kalmış ve bizleri çok üzmüştü. Hep haberleri arar gözlerim "Rome devam ediyor " Yeni sezon Haziranda" yazıları için. Eski unutamadığım bir sevgili benim için bu dizi. Tarih, cinsellik, aksiyon ve hepsinden önemlisi Dostluk üzerine çok başarılı bir hikaye... Titus Pullo'yu arada bir bardak şarap içip anarım... Çok ettiler fakire Zaar :D Kesinlikle tavsiyemdir...
1
over 1 year ago

Who liked Rome

Who wishlisted Rome

Shelves that Include Rome

Interesting content shared about Rome

^ Back to Top