Samurai chanpurû (Samurai Champloo) (2005) poster

Samurai chanpurû (2005)
Samurai Champloo

Episodes
Country
Japan
Runtime
24 minutes
Last aired

Trailer not available.

berrn profile photo
berrn
çizimini de karakterleri de çok sevdim, hikayesi de gayet güzeldi. ama Mugen'i bir başka sevdim :) yılının en beğenilen animelerindenmiş e bence hak etmiş. iyi seyirler :)
4
6 months ago
sabriayes profile photo
sabriayes
kurgulanmış tarih konusunda gayet iyi iş çıkartmış, bazen duygusal, genel itibariyle absürd bir yol hikayesi. yolun sonunda dört kişilik ekibin (sincap da dahil) her bir karakteri aklımda yer edinmeyi başardı. keyifle izlenicek cinsten.
5
7 months ago
Agarta profile photo
Agarta
Tek kelime ile mükemmel !
0
10 months ago
HeatherBell profile photo
HeatherBell
İzleyip izleyebileceğiniz en komik, en absürd, en güzel işlenmiş samuray animesi, alttan altta da hüzün dayatır aynı zamanda. Hikaye alternatif bir Japonyada, Edo döneminde (1603-1868) geçmektedir. Tek tabanca, asi ruhlu efendisiz Mugen, iyi eğitimli, ağır başlı bir samuray olan Jin ve sevimli, naif, sakar bir kız olan Fuu'nun tesadüfi bir şekilde yolları kesişir ve üçü beraber "ay çiçeği gibi kokan samuray"ı aramak için yola koyulurlar. Yolda hiç deneyimlemedikleri türden bir arkadaşlıkla ve güvenle birbirlerine bağlanacaklardır. Genelde erkeklere hitap eden (shounen) bir anime olmasına rağmen aslında herkesi içine alacağına inandığım bir konuya ve işleyişe sahip. Tadına doyamayanlar için aynı fabrikadan çıkan Cowboy Bebop izlenebilir ama kesmez büyük ihtimalle. Hangi animede rap müzikler, beat box performansları, break dance lar geleneksel japon kültürüyle harmanlanmıştır ki arkadaşlar, dürüst olalım :D Kesimlikle bir anime fanının gözden kaçırmaması gereken bir anime, ayrıca hiç anime izlememiş biri için de çok güzel bir başlangıç.
1
11 months ago

Who liked Samurai chanpurû

Who wishlisted Samurai chanpurû

Shelves that Include Samurai chanpurû

Interesting content shared about Samurai chanpurû

^ Back to Top