Scorpion (2014- ) poster

Scorpion (2014- )

Episodes
Country
USA
Runtime
43 minutes
Last aired
smgkrc IQ seviyesi 197 olan Walter O'Brian'ın hayatından esinlenilerek yaratılmış bir dizidir, Scorpion. Walter, yüksek matematiksel zekasına sahiptir ama duygusal zekası bayağı bir düşüktür, bu yüzden ailesiyle doğru ilişkiler kuramaz ve onlardan ayrıdır. Ailesindense kendisi gibi diğer insanlarla anlaşamayan diğer üç dahiyi bularak onlara sahip çıkmış ve bir grup kurmuştur. Ancak insanlarla ilişkilerinde oldukça başarısız olan bu dört dahi, hiçbir işte başarılı olamamıştır ve FBI onlardan acil bir durumda yardım istediğinde -karşılığında da yüklü bir miktar para teklif ettiğinde- karşı koyamamışlardır. Dünyadaki en zeki insanlardan birisi olan Walter O'Brien ve onun grubu ise böylece devlete sadece dahilerin çözebileceği davalarda yardımcı olmaya başlayacaklardır. Sonrasında ekibe katılacak minik bir üyeyle onun annesi ise herkes için sürpriz olacaktır.

Gofi profile photo
Gofi
bu diziyi neden bu kadar gömüyolar hiç anlamıyorum, ben seviyorum scorpion ekibini :)
1
3 months ago
smgkrc profile photo
smgkrc
Yapılan iki yorum da dizinin hakettiği bir yorum değil. Dizi gayet güzel, The Mentalist ve Castle'ın yokluğunda ilaç gibi geldi. Mantık hataları mı? Birincisi dizideki hack sahnelerinin nasıl olduğuyla ilgileniyorsanız gidip belgesel izleyin sizi çok bilmişler. Olay kurguda, size orada hackin nasıl yapıldığını göstermiyorlar, GÖSTERMELERİ DE GEREKMİYOR. Dizinin ilk birkaç bölümü sıradan başladı, sıradan ama kötü değil. Sonrasında güzelleşmeye başladı. Dizideki dram (karakterler araşı ilişki, karakterlerin duygusal gelişimi yani, drama değil :D) çok güzeldi. Birkaç bölümden sonra her bölüm heyecanlı ve güzel olmaya başladı, mentalistteki gibi her bölümden zevk almaya başladım. Limitless (filmdeki gibi fantastik bir şey beklemeyip, polisiye-komedi türünden hoşlananlar yani) sevenler, Castle ve The Mentalist'in hayranı olanlar bu diziyi gerçekten sevecekler buna eminim. Her insanın sözüne kanmayın, çok insan var kendini bir şey biliyormuş gibi göstermeye çalışan. Merak ediyorum, o mantık hatalarının ne olduklarını bile gerçekten biliyorlar mı...
0
10 months ago
ENeMyPeAcE profile photo
ENeMyPeAcE
Mantık hataları çok var saçma yerleride çok fazla .3.4 bölüm izledim devam etmiycem gibi
0
almost 2 years ago
yabann profile photo
yabann
güzel ekibi ve konusu ile zaman geçirmek için öyle izliyorum .. Yüksek beklentilere girmeden izlenmeli ve seçici davranan arkadaslar uzak durmalı diye düşünüyorum .
1
2 years ago

Who liked Scorpion

Who wishlisted Scorpion

Shelves that Include Scorpion

Interesting content shared about Scorpion

^ Back to Top