Seinfeld (1989-1998) poster

Seinfeld (1989-1998)

Episodes
Country
USA
Runtime
22 minutes
Last aired
PaRaNoYa7 Ana karakter Jerry Seinfeld kadar yan karakterler de dikkat çekici. Hemen her konuda kararsız biri olan Elaine, bitmeyen kompleksleriyle herkesi bıktıran George Costanza ve tuhaf karizması, parlak fikirleriyle Cosmo Kramer! Kumsalda uyuyor gibi hissedebilmek için, kumla doldurulmuş yatakta uyumak fikri Cosmo Kramer’in dehasına sadece küçük bir örnek.

EmirHan profile photo
EmirHan
Genel olarak bakacak olursak Seinfeld'ın televizyon tarihinin en komik dizisi olduğunu söylemek yanlış olmaz. Lakin tüm ünlenen dizilerde olduğu gibi Seinfeld da maalesef finaliyle hayal kırıklığına uğratan dizilerden biri.
2
6 months ago
Senemini profile photo
Senemini
Muthis bir dizi. Karakterler harika, hele finali efsaneydi. Diziyi bitirdigimde huzunlendim, arkadaslarima veda etmek gibiydi ayni.
5
10 months ago
perdoso profile photo
perdoso
Karakterlerin hepsi ayrı bir efsane. Bölüm başlarındaki Jerry ile George arasındaki saçma muhabbetler hep ufkumu açmıştır. En azından birkaç bölüm izleyin derim. Zaten sonra bırakamayacaksınız.
0
almost 2 years ago
ENeMyPeAcE profile photo
ENeMyPeAcE
İzlemediyseniz çok şey kaybettiniz demektir.Her bölümü şaheser niteliğinde.Şu ana kadar yapılan en komik dizidir..Sadece kramer için bile seyredilir
0
2 years ago
fleabattery profile photo
fleabattery
Gelmiş geçmiş en iyi komedi dizisi diyebilirim. Hala açıp izliyorum. Larry David daha sık görünseymiş keşke demekten de kendimi alamıyorum." Woody Allen" tutkunları bu diziyi çok seveceklerdir diye düşünüyorum." Seinfeld' i" sevenler de "Curb your enthusiasm'i " mutlaka izlemeliler diyorum. Başka da bir şey demiyorum.
1
2 years ago
cimcini profile photo
cimcini
En sevdiğim komedi dizisi. Bundan iyisi daha çekilmedi bence.
7
2 years ago
BlackPeter profile photo
BlackPeter
gelmiş geçmiş en iyi dizi olmaya aday fakat dizide ön planda olmayan ve bence asıl senaryoyu oluşturan Larry David dir.Jerry Seinfeld hem senaryoda yer almış hem dizide başroldür.Kesnlikle izlenmesi gereken yapım.
1
over 2 years ago

Who liked Seinfeld

Who wishlisted Seinfeld

Shelves that Include Seinfeld

Interesting content shared about Seinfeld

^ Back to Top